Doda w różowym żakiecie Doda wychodzi z jaguara Doda w czarnym kapeluszu Doda w seksownej stylizacji Doda w kapeluszu
Doda w różowym żakiecie
1/13
Doda w różowym żakiecie

Doda znów w sądzie! Jeszcze niedawno wokalistka miała kolejną rozprawę z Agnieszką Szulim, a teraz znów musiała stawić się w warszawskim sądzie. Tym razem jednak to Doda wystąpiła w roli poszkodowanej. Wokalistka pozwała chirurga plastycznego Andrzeja Sankowskiego, który w programie "Na językach" zasugerował, że gwiazda miała operację nosa i ust! Doda szybko ogłosiła, że pozwie chirurga, który miał czelność zasugerować w telewizji bez żadnych dowodów, że przeszła jakieś zabiegi. Andrzej Sankowski nie przejął się jednak jej słowami i w jednym z wywiadów powiedział:

 

Ona jest w trudnej sytuacji, bo kariera oparta na makijażu i szokujących ubraniach trwa tylko 2-3 lata. Żeby utrzymać popularność dłużej, trzeba jeszcze mieć talent, powiedział Sankowski. 

 

Doda jednak dotrzymała słowa i pozwała chirurga. Jak skończyła się rozprawa? Tego nie wiemy, ale z pewnością wkrótce Doda poinformuje o jej wyniku. Gwiazda była w świetnym humorze po wyjściu z sądu, więc raczej wszystko poszło po jej myśli! Zobaczcie zdjęcia.

 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Doda znalazła nową miłość? "Mam paru adoratorów" WIDEO

2/13
Doda wychodzi z jaguara
3/13
Doda w czarnym kapeluszu
4/13
Doda w seksownej stylizacji
5/13
Doda w kapeluszu
6/13
Doda w białej bluzce
7/13
Doda w okularach przeciwsłonecznych w sądzie
8/13
Doda w skórzanych spodniach
9/13
Doda wychodzi z rozprawy sądowej
10/13
Andrzej Sankowski po rozprawie z Dodą
11/13
Doda po rozprawie sądowej
12/13
Doda wychodzi z sądu
13/13
Doda w szpilkach
Więcej na temat Doda