Doda w Mikołajki odwiedziła Dom Dziecka

Doda została Świętym Mikołajem

Doda w Mikołajki odwiedziła Dom Dziecka

Przedświąteczny czas to dobry okres, aby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć nie tylko o sobie, ale i o tych, którzy potrzebują pomocy czy wsparcia. W grudniu wiele gwiazd angażuje się przede wszystkim w akcje charytatywne i społeczne niosące radość dzieciom. W Mikołajki Doda odwiedziła swój ulubiony Dom Dziecka w Ciechanowie z górą prezentów i słodkości.

Gwiazda swoją wizytą sprawiła maluchom wiele radości. Wokalistka odwiedzając placówkę nie spodziewał się jednak, że sam zostanie obdarowana mikołajkowym upominkiem. Doda otrzymała symboliczne słodkie różowe śpioszki z koroną i napisem "Rodzina Królewska". Ten gest wzbudził w artystce, tak wiele pozytywnych emocji, że postanowiła podzielić się nimi ze swoimi fanami, zamieszczając na Facebooku zdjęcie z Mikołajek.

- Wczoraj z okazji mikołajek odwiedziłam z prezentami dom dziecka pod Ciechanowem :))zobaczcie jakiego dostałam „mikołaja” ;))) Pozdrawiam wszystkie dzieci i młodzież z POWS w Sońsku ,było suuuuuper! :) - napisała Doda na portalu społecznościowym zamieszczając pamiątkowe zdjęcie.


Doda ostatnio oprócz tego, że intensywnie pracuje zawodowo, znajduje coraz więcej czasu, aby poświęcić się bezinteresownie innym. Wizyta w domu dziecka, czy zaangażowanie w protesty przeciw GMO pokazały, że z gwiazdy jest znakomitą społeczniczką oraz stanowi dobry przykład dla innych.

Zobacz: Mucha i Musiał w charytatywnym spocie świątecznym

Doda w Mikołajki odwiedziła Dom Dziecka


Tak Doda protestowała pod Pałacem Prezydenckim przeciw GMO:

Więcej na temat Doda święta gwiazd
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48