Doda spędziła święta z chłopakiem
ONS
Newsy

Doda spędza święta z facetem. Pokazała zdjęcie ze śnieżnych szaleństw

Pogoda im dopisała

Doda bardzo ceni sobie rodzinę i czas z nią spędzony, dlatego święta to bardzo wyjątkowy dla niej czas. Artystka właśnie wtedy na chwilę może zapomnieć o pracy i zmartwieniach i oddać się słodkiemu lenistwu w gronie najbliższych. Tuż przed Wigilią wokalistka pomgała ubierać choinkę, z kolei ją ubierała ukochana mama. Zobacz: Doda zajęła się ubieraniem choinki. Przy zakładaniu sukienki pomagała jej mama

Tuż przed Wigilią Rabczewska oznajmiła światu, że jest w związku. Stąd pojawiły się spekulacje, że piosenkarka będzie chciała spędzić te kilka dni w towarzystwie ukochanego, Emila Haidara, a także że przedstawi go rodzinie. Doda od początku zaprzeczała, że tak właśnie się stanie, a dzisiaj na swoim Instagramie pochwaliła się wspólną fotką z ukochanym i bielutkim śniegiem, ktory zasypał miasto. Jak widać świąteczna aura sprzyja zakochanym i dodaje uroku temu wyjątkowemu okresowi. 

Czy Doda przedstawiła chłopaka rodzinie?

Zobacz: Tabloid posądzał Dodę o romans z nauczycielem. Zadzwonili do jej przyjaciela
 
 

Doda na świątecznym koncercie:

Rozwód Kazimierza i Isabel Marcinkiewiczów. Izabela i Kazimierz Marcinkiewicz
ONS
Newsy
Isabel Marcinkiewicz miała wypadek! Jej stan jest poważny
Znamy szczegóły zdarzenia

Ciężkie chwile tuż przed Wigilią w rodzinie Marcinkiewiczów. Żona byłego premiera, Kazimierza Marcinkiewicza , Isabel , miała poważny wypadek samochodowy! W czwartek jadąca samochodem celebrytka z całym impetem uderzyła w barierki energochłonne w Alejach Jerozolimskich w Warszawie, w okolicy centrum handlowego Blue City - taką informacją podaje dziś Fakt. Marcinkiewicz natychmiast została przewieziona do szpitala. Tabloid informuje, że Isabel ma poważne problemy z mówieniem i poruszaniem się. Można się z nią porozumiewać tylko wzrokowo. Zobacz: Marcinkiewiczowie rozwodzą się? Jest oficjalny komentarz Isabel Jak dowiedziała się gazeta, jej stan jest poważny. Trafiła pod opiekę lekarzy chirurgów na oddział ortopedyczny, którzy czekają na wyniki badań po tomografii komputerowej. Czuwa również przy niej jej mąż, Kazimierz. Inne szczegóły dotyczące wypadku są jeszcze nieznane.  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz:  Światowe życie żony Marcinkiewicza. Na kolacje Isabel lata do...   Wypadek Joanny Liszowskiej:

Mama Dody o chorobie
ONS
Newsy
Mama Dody czuje się coraz lepiej: "Wszystko dzięki Dorotce". Gorzej jest z tatą gwiazdy...
Mama Dody czuje się coraz lepiej: "Wszystko dzięki Dorotce". Gorzej jest z tatą gwiazdy...

Doda niedawno wyznała, że jej mama walczyła z rakiem. Na szczęście pani Wanda Rabczewska dziś czuje się o niebo lepiej, a to wszystko dzięki doskonałej opiece lekarzy, jaką zapewniła jej słynna córka.   Zobacz: Doda zamieściła zdjęcie z chorą mamą. Jak się czuje Wanda Rabczewska?   Pani Wanda wciąż jednak jest pod obserwacją lekarzy. W rozmowie z Super Expressem przyznała, że co dwa miesiące stawia się na kontrolę. Cały czas jest przy niej Doda: Córka bardzo mnie wspiera. Ona od zawsze pomagała i pomaga nam dalej, także jeżeli chodzi o moje zdrowie. Dorotka była cały czas ze mną, i w szpitalu, i wszędzie - mówi   Niestety, o ile mama artystki jest już w dobrej formie, to gorzej jest z ojcem Dody, Pawłam Rabczewskiem:   Mój mąż też jest bardzo chory - tłumaczy Rabczewska, jednak szybko zmienia temat Teraz Pani Wanda potrzebuje czasu na odpoczynek i zebranie sił. Niestety, czeka ją jeszcze wiele nerwów - kuracja wciąż trwa.   Zobacz: Agnieszka Szulim odpowiada Dodzie: „Nie mam i nie miałam żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich”  

Choroba mamy Dody
Newsy
Mama Dody czuje się coraz lepiej: "Wszystko dzięki Dorotce". Gorzej jest z tatą...
Piosenkarka ma teraz sporo problemów

Doda niedawno wyznała, że jej mama walczyła z rakiem. Na szczęście pani Wanda Rabczewska dziś czuje się o niebo lepiej, a to wszystko dzięki doskonałej opiece lekarzy, jaką zapewniła jej słynna córka. Zobacz: Doda zamieściła zdjęcie z chorą mamą. Jak się czuje Wanda Rabczewska? Pani Wanda wciąż jednak jest pod obserwacją lekarzy. W rozmowie z Super Expressem przyznała, że co dwa miesiące stawia się na kontrolę. Cały czas jest przy niej Doda: Córka bardzo mnie wspiera. Ona od zawsze pomagała i pomaga nam dalej, także jeżeli chodzi o moje zdrowie. Dorotka była cały czas ze mną, i w szpitalu, i wszędzie - mówi Niestety, o ile mama artystki jest już w dobrej formie, to gorzej jest z ojcem Dody, Pawłem Rabczewskiem: Mój mąż też jest bardzo chory - tłumaczy Rabczewska, jednak szybko zmienia temat Teraz Pani Wanda potrzebuje czasu na odpoczynek i zebranie sił. Niestety, czeka ją jeszcze wiele nerwów - kuracja wciąż trwa. Zobacz: Agnieszka Szulim odpowiada Dodzie: „Nie mam i nie miałam żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich”    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner