Doda
Rodzice też nie wiedzieli!
1/5
Doda

Goście Dody i Emila Stępnia dopiero w Hiszpanii dowiedzieli się, że wezmą udział w ślubie pary? Informacje o ślubie piosenkarki zaskoczyły chyba wszystkich. W minioną sobotę, 14 kwietnia, Doda opublikowała w sieci wpis, w którym nie tylko zdradziła, że jest zakochana, ale przede wszystkim- że właśnie wyszła za mąż za swojego przyjaciela, Emila Stępnia! I chociaż niektórzy internauci zastanawiali się, czy Doda ich nie wkręca, to już kilka godzin później gwiazda pokazała zdjęcie z uroczystości, na którym pozuje w pięknej sukni z welonem.

 

Okazuje się, że Doda zrobiła wszystko, żeby ślub odbył się z dala od mediów i tylko w gronie najbliższych jej osób. Dziś wiadomo już, że goście piosenkarki dopiero w Hiszpanii dowiedzieli się, że gwiazda powie sakramentalne "TAK" swojemu partnerowi! Więcej informacji na następnej stronie.

 

Zobacz także: Doda pokazała zdjęcia z poprawin! Kto był wśród gości? ZDJĘCIA!

2/5
Doda w Hiszpanii z mężem

Informator portalu Plotek.pl zdradził, że goście Dody i Emila Stępnia dopiero w Hiszpanii dowiedzieli się, że wezmą udział w ślubie pary! Jak więc udało się im namówić swoich bliskich do zagranicznej podróży?

Wszyscy byli przekonani, że jadą w zupełnie innym celu. Doda powiedziała bliskim, że zabiera ich na prywatną imprezę, gdzie miała zagrać dla nich koncert. Dopiero na miejscu, w Hiszpanii wszystko się wyjaśniło i okazało się, że Doda i Emil wezmą ślub, co było ogromną niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych- zdradza źródło portalu.

Zobacz także: Doda pokazała imponujący pierścionek zaręczynowy. Naprawdę robi wrażenie!

3/5
Doda pokazała zdjęcia z poprawin
Instagram Dody

O tym, że goście nie wiedzieli o ślubnych planach Dody i Emila Stępnia potwierdza "Super Express". Według informacji dziennika goście pary do ostatniej chwili nie znali terminu wylotu do Hiszpanii. 

Przyjaciel Dody z Ciechanowa Dżaga na ceremonię wyleciał z Warszawy dopiero w sobotę przed południem- informuje "Super Express".

Zobacz także: JAK WYGLĄDAŁA DODA, ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA I DLACZEGO TAK WCZEŚNIE ZACZĘŁA SIĘ MALOWAĆ? [TYLKO U NAS]

4/5
Doda wzięła ślub!

Młodej Parze jeszcze raz gratulujemy! 

Zobacz także: Doda nagrała filmik z mężem! Co mówią nowożeńcy? ZOBACZ!

5/5
Doda wzięła ślub
Więcej na temat Doda śluby gwiazd