AKPA

Doda się zakochała?

AKPA
Po rozstaniu z Nergalem, Doda zapewniała, że nie zamierza się na razie wiązać na poważnie i zamierza mieć "kilku chłopaków". Okazuje się jednak, że trójmiejski biznesmen z którym Doda była widywana już parę razy, to coś więcej dla Rabczewskiej.

- Rzeczywiście, Dorotka ma sympatię w Trójmieście. Bardzo bogatego biznesmena. Ostatnio znowu postanowiła skorzystać z zaproszenia. Odwiedziła Darka nad morzem. Towarzyszył jej Dżaga, któremu ona teraz bardzo ufa, bo udowodnił, że można na niego liczyć. Poza tym Dorota przy nim czuje się pewniej - donosi informator gazecie "Takie jest życie".

Nowy chłopak Dody nie jest co prawda ani celebrytą, ani muzykiem, ani piłkarzem, ale za to może pochwalić się sporym majątkiem

- Darek jest biznesmenem, działającym głównie w branży budowlanej. Jest jednym z współwłaścicieli hotelu Velaves Spa & Resort we Władysławowie. Super miejsce! Teraz zamierza wybudować za zawrotną kwotę 60 milionów złotych nowy hotel. Tym razem w Gdyni. Gdy tylko razem ze swoimi wspólnikami załatwią wszelkie potrzebne pozwolenia, budowa ruszy pełną parą.
- czytamy

Niestety w mediach pojawiły się doniesienia, że nowy ukochany Rabczewskiej ma problem z gdyńską inwestycją. Podobno budowa miała ruszyć już dawno temu, a miasto zdążyło ukarać go wysokimi karami za niewywiązanie się umowy.

Tak, czy owak według informatora gazety Rabczewska coraz bardziej przekonuje się do biznesmena. Czyżby już wkrótce oficjalnie zajmie miejsce Nergala?

pijavka

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41