FACEBOOK/ONS

Doda jest bardzo chuda! Chudsza niż Kate Middleton?!

FACEBOOK/ONS

Od kilku lat Doda jest niewątpliwie jedną z największych seksbomb w kraju. Polacy pokochali ją za pełne kobiece kształty, wysportowane ciało, duży biust i krągłe pośladki. Niestety, niewiele już z tego pozostało. Ze zdrowej buzi wystają tylko kości i usta, a ciało stało się bardzo chude.

Doda zaczęła mizernieć w trakcie walki z chorobą swojego byłego ukochanego - Nergala. Gdy przeszczep u Darskiego się udał, Doda obwieściła, że wie iż bardzo schudła, ale niedługo nabierze ciała. Niestety, zamiast przytyć, Doda jeszcze bardziej schudła!

To odbiło się na jej całym wizerunku. Jej twarz pobladła, oczy zapadły się. Doda wygląda na starszą, a przede wszystkim na zmęczoną.

Fani Dody na jej profilu na Facebook'u martwią się o nią coraz bardziej.

"Co ci sie doda stało? wyglądasz na conajmniej 35lat!"

"
ja rozumiem, ze fani są zakochani bezgranicznie w swojej idolce, ale czy tak trudno być obiektywnym i napisać, ze kiepsko tu wygląda, tylko "oha, ah boże jaka ona śliczna, ogólnie ładna z niej kobieta ale tu wyszla fatalnie, bez przesady!!!"

"Doda przytyj!"


Ostatnio cały świat obiegły fotki chudej Kate Middleton. Brytyjczycy również martwią się o swoją księżną, apelują nawet, aby William zadbał, by przytyła!

Nam jednak się zdaje, że nasza rodzima "królowa" jest od niej jeszcze chudsza. Jak myślicie?

Dołączamy się więc do fanów i apelujemy: Doda przytyj! Wyjdzie Ci to na zdrowie!


 

Więcej na temat Doda Kate Middleton
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48