Doda w dżinsowej sukience

Doda schudła przez aparat na zębach! Wiemy, ile teraz waży

Doda w dżinsowej sukience

Doda należy do grona gwiazd, które chyba nigdy nie mogły narzekać na swoją figurę i problem z nadprogramowymi kilogramami. Artystka od wielu lat zachwyca szczupłą i wysportowaną sylwetką, którą chętnie podkreśla w seksownych, bardzo kobiecych stylizacjach. Fani piosenkarki z pewnością zastanawiają się, ile właściwie teraz Doda waży. Wokalistka odpowiedziała na to pytanie i zdradziła, dlaczego tak mocno schudła! Przez co straciła na wadze? 

Doda zdradziła, ile waży

Jeszcze kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów Doda przyznała, że od trzech lat waży tyle samo, czyli 53 kilogramy. Piosenkarka w rozmowie z magazynem "Wprost" przyznała wówczas, że nie stosuje żadnych diet, żeby zachować świetną figurę, tylko uważnie słucha potrzeb swojego ciała. Teraz okazuje, że choć gwiazda nie zmieniła zdania w sprawie racjonalnego odżywania i treningów, to jej waga wskazuje mniej niż dotychczas! Doda w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że schudła i teraz waży 51 kilogramów. Dlaczego schudła? Okazuje się, że wszystko ma związek z założeniem aparatu na zęby! Wokalistka od jakiegoś czas nosi bowiem aparat ortodontyczny.

Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy. Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg- Doda zdradziła w rozmowie z "SE".

Doda przyznała, że będzie nosić aparat na zębach przez rok. Piosenkarka po wielu latach zdecydowała się pozbyć problemu ze zgryzem. Dlaczego dopiero teraz podjęła taką decyzję?

Zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło- wyznała Doda. 

Wiedzieliście, że Doda nosi aparat na zębach?

Zobacz także: Marietta z "Love Island" jak Doda! Zaśpiewała "Dżagę", a artystka skomentowała jej występ

Doda założyła aparat na zęby.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Także tak🤷🏼‍♀️aparatka

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Piosenkarka zdradziła, że przez aparat schudła.

Doda nagroda Wprost
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17