Doda przegrała z Szulim w sądzie!

Doda w bardzo emocjonalnym wpisie do Agnieszki Szulim: "Honoru nigdy nie uda się kupić"

Doda przegrała z Szulim w sądzie!

Doda skomentowała ostatni wyrok i konflikt z Agnieszką Szulim. Artystka zamieściła na swoim profilu bardzo szczery wpis, w którym szczegółowo opisała swoje odczucia na temat zgrzytów, do jakich od dłuższego czasu dochodziło między nią a prowadzącą program "Na językach".

Gwiazda kilka dni temu przegrała proces z Agnieszką Szulim i została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne. Nie był to jednak jedyny spór sądowy między rodziną wokalistki a dziennikarką. Okres świąt najwyraźniej skłonił Dodę do refleksji, którymi podzieliła się ze swoimi fanami.

2 lata temu Święta Bożego Narodzenia moja mama spędziła zapłakana oglądając kolejny odcinek programu Szulim (Badziak?), która nie wiadomo z jakich powodów postanowiła mścić się na mnie kosztem moich rodziców. Mimo moich próśb,listu do telewizji realizowała odcinek po odcinku publiczny lincz na niewinnych,starszych ludziach... ale to już za nami. Rodzice wygrali z nią sprawę w sądzie, (a właśnie - kiedy te przeprosiny na wizji?)  - napisała Doda na swoim Facebooku.

Tegoroczne święta gwiazda spędzi w gronie rodziny, która jest dla gwiazdy najważniejsza. Jak dalej pisze...

Te święta będą spokojne. Na szczęście spędzone w komplecie gdyż tata przeszedł ciężka operacje biodra w tym tygodniu bez komplikacji. Zasiadamy zatem przy świątecznym stole razem. Zasiadam z rożnymi przemyśleniami ale tez z klarowną hierarchia wartości I ogromna satysfakcją. Rzadko się uzewnętrzniam tutaj... ale naszła mnie ochota podzielenia się z Wami tym co czuje przy okazji życzeń, które pragnę Wam złożyć prosto z serca... Zatem Życzę Wam kochani żebyście mieli dużo odwagi, siły by bronić tego co w życiu najważniejsze - rodziny. Czasami będzie ciężko: kariera, praca, opinia publiczna. Jednak nic to - największe bogactwo to rodzina. Trzeba go strzec za wszelka cenę - czytamy dalej w wpisie diwy.

Nie zabrakło również odniesienia do wyroku sądu, który skazał Dodę za pobicie Agnieszki Szulim.

Jeżeli jakimś cudem wyrok (bez obdukcji, z przerobionymi zdjęciami z telefonu) się uprawomocni - 6 miesięcy prac społecznych to cena, która z przyjemnością zapłacę za spokój mojej rodziny. Chętnie pomogę przy okazji innym ludziom;) Życzę sobie i wszystkim żeby taki wybór był jedynym,etycznie oczywistym. Wierzę, że nadejdą takie czasy kiedy dziennikarka propagująca śmianie się z tragedii rodzinnych i zdrowotnych na wizji spotka się z publiczna dezaprobatą i krytyką. Wierzę, że kolejne pokolenia nie będą się na niej wzorować. W innym wypadku do czego wtedy by doszło? Są bowiem jakieś sfery, które powinno się uszanować ponad wszystko. Niech ten świąteczny czas upłynie Wam w cudownym nastroju ,w rodzinnym gronie .Doceniajcie każda chwile z najbliższymi. Obowiązkiem swojego rodzica jest wyposażyć swoje dzieci w korzenie i skrzydła. Obowiązkiem dziecka lecieć jak orzeł na ich ratunek i trwać przy nich jak dąb kiedy ziemia się usuwa.

Wpis kończy bezpośredni zwrot do Agnieszki Szulim.

Agnieszko, podobno niedługo będziesz mogła kupić wszystko. Może i sprawiedliwość tak ale honoru nigdy nie uda się kupić. Życzę Ci żebyś nigdy nie musiała oglądać łez swojej mamy. Wesołych świąt dla wszystkich! - napisała Doda.

Co o tym myślicie? Kogo popieracie w tym konflikcie?

 

Zobacz też: Doda pisze autobiografię? Zabrała głos w sprawie!

 

2 lata temu Święta Bożego Narodzenia moja mama spędziła zapłakana, oglądając kolejny odcinek programu Szulim (...

Opublikowany przez Doda na 26 marca 2016

Doda zamieściła bardzo szczery wpis na Facebooku.

Doda

Artystka skierowała go do Agnieszki Szulim.

Agnieszka Szulim

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39