Doda podpisała kontakt z EMI Music Polska

OFICJALNIE: Doda podpisała kontrakt z EMI

Doda podpisała kontakt z EMI Music Polska

Trzy miesiące temu jako pierwsi podaliśmy informację, że Doda negocjuje kontrakt z nową wytwórnią, EMI Music Polska. Po ustaleniu wszystkich szczegółów współpracy, przyszedł czas na oficjalne spotkanie i zawarcie umowy pomiędzy stronami. Podobnie jak sześć lat temu, kiedy Doda została artystką Universal Music Polska, również teraz był szampan, czerwone róże i zdjęcia pamiątkowe.

Nowy rzecznik prasowy Dody, Piotr Wróbel, zdradza w rozmowie z nami, że wkrótce odbędzie się konferencja prasowa, na której Doda spotka się z dziennikarzami. A Doda, nie przebierając w słowach, zapewnia, że "trzyma się z najlepszymi".

- Najlepsi trzymają z najlepszymi. Jestem na rynku od wielu lat i dlatego wymieniam wytwórnię na inną, większą - powiedziała skromnie Doda w rozmowie z AfterParty.pl.


Przypomnijmy, że kilka tygodni temu magazyn "Flesz" (zobacz) doniósł, że Doda ma już pomysł na kolejny album. Pierwsze piosenki zostały już skomponowane, a wiosną Doda ma wejść do studia by je nagrać. Wstępnie premiera albumu przewidziana jest na lato. Czekamy z wypiekami na twarzy.

Zobaczcie jak Doda prezentowała się na podpisywaniu pierwszego kontraktu z EMI:

Więcej na temat Doda Emi Music Poland
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12