Party Stories
Doda w złotej sukience
Newsy

TYLKO U NAS! Doda otrzyma medal od miasta Ciechanów. Za co została wyróżniona?

Doda ma powody do radości! Radni miasta Ciechanów postanowili przyznać jej medal za zasługi dla lokalnej społeczności. W sieci pojawiło się pismo z zaproszeniem artystki po odbiór nagrody. My postanowiliśmy sprawdzić jego wiarygodność:

Pani Dorota Rabczewska została odznaczona medalem za zasługi dla miasta Ciechanów w listopadzie ubiegłego roku przez kapitułę poprzedniej kadencji. Decyzję tę podjęli najmłodszy i najstarszy członek Rady Miasta, wiceprezydent i prezydent. Na to, kto otrzyma to wyróżnienie miało wpływ wiele rzeczy, a przede wszystkim to, że Pani Dorota promuje nasze miasto w Polsce i poza jej granicami oraz działa na rzecz lokalnej społeczności od lat - powiedziała nam osoba z Urzędu Miasta w Ciechanowie. Nie da się ukryć, że o Dodzie w Polsce słyszał chyba każdy, a ostatnio artystka zaczęła grywać również za granicą.

W Urzędzie Miasta Ciechanów pracuje mama Dody, Wanda Rabczewska. Czy to ona miała wpływ na to, że Doda została wyróżniona przez urząd? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że Doda zasługuje na to wyróżnienie. Nigdy nie wstydziła się swojego miasta, chętnie wracała tam na koncerty i odwiedzała swoich fanów. Należy jej się to wyróżnienie!

 

Zobacz: Doda wyprowadza się nad morze? Kupiła apartament niedaleko Gdyni

 

Dokument potwierdzający wyróżnienie Dody

Na szczęście koniec świata już za 7 dni.

Posted by Vogule Poland on 21 września 2015

 

 

Doda na imprezie 4fun.tv

                

Doda w czarnej sukience w paski, czarnej torebce, białych szpilkach,czarnym kapeluszu,  na czerwonym dywanie
ons.pl

 

Doda na imprezie Eska Music Awards

Doda na nominacjach do Eska Music Awards

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w okularach
Newsy
Doda odebrała medal za zasługi dla Ciechanowa!

Doda właśnie odebrała medal od Rady Miasta Ciechanów za liczne zasługi wobec miasta i promowanie lokalnej społeczności. Artystka była bardzo wzruszona podczas spotkania z władzami miasta i jego mieszkańcami. Podczas uroczystości Rabczewską wspierali rodzice, którzy kibicują jej od początku jej kariery. Wywiad Dody w Vivie! O wsparciu jakie wokalistka otrzymuje od swojej rodziny Rabczewska opowiedziała w najnowszym poruszającym wywiadzie dla "Vivy!" . Przyznała w nim, że ostatnio jej najbliżsi przeżywają trudny okres i musi być bardzo silna i opiekować się chorą mamą. Pani Wanda dzielnie wspierała córkę podczas odbierania należnej nagrody, a sama gwiazda pochwaliła się zdjęciami z tego szczególnego dnia.   Zobaczcie fotki!   Zobacz: Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”   Doda pozuje z medalem   Nie patrzcie na moja twarz!😁😁jestem po przemówieniu gdzie poręczałam sie jsk bóbr 😪😪😪😪😪😪😪😪😘 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:14 PDT   Doda w Ciechanowie   Boże!!! Ile emocji ,wzruszeń !!!!!! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:10 PDT   Medal dla Dody od Rady Miasta Ciechanów   ❤️😍 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 24 Wrz, 2015 o 4:05 PDT   Doda z mamą na okładce Vivy!

Jan Hartman bez krawata
Newsy
Filozof Jan Hartman o Dodzie: "Dorota Rabczewska zrobiła coś ważnego dla Polski"

We wtorek Doda przegrała sprawę w Trybunale Konstytucyjnym. W 2012 roku  artystka została skazana na grzywnę w wysokości 5 tysięcy złotych za obrazę uczuć religijnych.  Chodziło o wypowiedź za wypowiedź o autorach Biblii, którzy według artystki byli „napruci winem".  Gwiazda odwołała się od wyroku do Trybunału, ale przegrała. Już wcześniej zapowiadała, że w razie niepowodzenia w Polsce, skieruje sprawę do Strasburga.  Jej sądową batalię popiera profesor Jan Hartman. Jan Hartman o wyroku Trybunału w sprawie Dody Profesor i polityk Jan Hartman na swoim blogu w środę dodał notkę zatytułowaną "Ukłony dla Dody". Publicysta popiera jej postawę, a wpis zaczyna peanami na cześć artystki: Dorota Rabczewska zrobiła coś ważnego dla Polski, ale środowiska demokratyczne jakoś nie spieszą się z podziękowaniami. Skoro tak, to sam wyjdę z trzeciego szeregu, stanę na środku i powiem: dziękuję Pani za zaangażowanie i trud w obronie standardów demokratycznego państwa prawnego, wolności słowa i ekspresji. Hartman pokłada duże nadzieje w postawie Doroty Rabczewskiej i liczy na to, że po przegraniu wtorkowej sprawy, rzeczywiście skieruje sprawę do Strasburga. Podkreśla również, że Doda ma duży wpływ na społeczeństwo, a zwłaszcza na młodzież, która jest przyszłością. Demokracja, wolność i równość nie przeżyją i nie rozwiną się bez wsparcia ludzi, którzy mają pewien autorytet wśród młodzieży i mają z nią dobry kontakt. Dorota Rabczewska wiele może. Może więcej niż dziesięciu liberalnych profesorów i dziennikarzy. Oby też i chciała. Bardzo liczę na to, że skoro powiedziała A, zechce też powiedzieć B. Dziękuję i proszę o więcej. Co sądzicie o tym wpisie?   Doda na koncercie w Cycowie Jan Hartman wspiera Dodę Doda w sądzie

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim - nowe informacje
Newsy
Doda znów bardzo ostro o Agnieszce Szulim: "niech sąd rozstrzygnie tę farsę!"

Dodzie zależy na dobrej prasie przed procesem z Agnieszką Szulim? Wokalistka na swoim Facebooku wydała krótkie, ale mocne oświadczenie w tej sprawie. I znów uderza w gwiazdę TVN! W "Twoim Imperium" pojawiła się informacja, że Dodzie, za rzekome pobicie Agnieszki Szulim podczas imprezy w Chorzowie dwa lata temu podczas gali "Niegrzeczni 2015" grozi rok więzienia. Dlatego też wokalistka stara się pokazać z najlepszej strony - chwaląc się akcjami charytatywnymi, tak jak tą ostatnią,  z fanką, Sandrą, którą zabrała na zakupy czy medalem za zasługi dla Ciechanowa . Jak Rabczewska komentuje rewelacje tygodnika? Właśnie zakontraktowałam charytatywny koncert - kolejny w tym roku i setny w mojej karierze. NIE przestane pomagać ludziom tylko dlatego, że pani Szulim insynuuje publicznie iż robię to po to żeby zmienić wyrok w sprawie jej wymyślonego pobicia. Lepiej ważyć słowa - szczególnie takie, które odbiją się na ludziach potrzebujących. No cóż.. Szulim NIGDY NIE ZROBIŁA OBDUKCJI ,NIE POSZŁA DO LEKARZA wiec niech sąd rozstrzygnie tą farsę. Zanim to się jednak stanie polecam Adze zająć się szerzeniem dobra ,a nie nienawiści, Czas do wyroku szybciej zleci - pisze. Sprawą Dody i Agnieszki Szulim media żyją już od dwóch lat. Podczas gali "Niegrzeczni" Doda miała rzekomo pobić gwiazdę TVN w toalecie. Ta skierowała sprawę do sądu - wyrok jeszcze nie zapadł. Z kolei rodzice Dody, Paweł i Wanda Rabczewscy oskarżyli prezenterkę o naruszanie dóbr osobistych w programie "Na językach". Ta historia również znalazła finał w sądzie, jednak wyroku jeszcze nie ma .  Mamy wrażenie, że powstaje materiał na książkę. Bo o konflikcie Dody i Agnieszki Szulim będzie jeszcze nie raz głośno!   Zobacz także: Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”   Doda sugeruje Szulim, że zmyśliła bójkę...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner