AKPA

Doda - od królowej tandety do ikony stylu

AKPA
Doda od 2003 do 2009 roku była niewątpliwie królową kiczu i tandety, wzorem do naśladowania dla dziewczyn rodem z wiejskich dyskotek. Lateks, róż, tipsy, ultra krótkie ciuchy, nadmiar solarium i skapujący z ust błyszczyk, to niewątpliwie znaki rozpoznawcze Dody z tamtego okresu.

Co sprawiło, że Doda porzuciła tandetę na rzecz wyrafinowanych stylizacji? Powodów jest wiele. Mówi się, że przemiana zaczęła się wraz z rozpoczęciem współpracy z Mają Sablewską. Wyrafinowanie i gust, a także niechęć do różowego koloru i przesadnych błyskotek Doda przejęła także od narzeczonego. Mroczny Adam Darski był wielokrotnie krytykowany, że umawia się z największą "tandeciarą" w kraju. Rabczewska pokochała nie tylko lidera Behemotha, ale także czerń i wyrafinowane dodatki.

Doda nie szczędzi pieniędzy za równo na swoje sceniczne stroje jak i na te w których pojawia się na imprezach. Nosi buty z najnowszych kolekcji od najlepszych projektantów. Dodatki są starannie przemyślane i pochodzą z najwyższej półki. Doda została uznana za ikonę stylu!

Prześledź z nami największą metamorfozę dekady!


pijavka

Więcej na temat Doda Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12