Doda zabrała głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej w rozmowie z reporterką Party.pl. Co Doda sądzi o wyroku Trybunału Konstytucyjnego?

Taka decyzja tak naprawdę wpłynie na najbiedniejsze osoby. Rząd, który do tej pory chwalił się tym że pomaga najbiedniejszym, i faktycznie było tak, że skłaniał się ku tym, którym ciężko wiązać koniec z końcem, tak naprawdę podjął decyzję która najbardziej odbije się na najbiedniejszych - powiedziała nam Doda.

Dlaczego Doda tak uważa?

(...) Bo to one nie będą mieć pieniędzy, żeby pojechać do sąsiednich państw żeby dokonać zabiegu i zrobić to w godziwych warunkach. I to one nie mając pieniędzy na swoje godziwe funkcjonowanie, przybije się gwóźdź do ich trumny! (...) Ktoś, kto myśli że taką decyzją zatrzyma aborcję, jest w błędzie, jest głupi! Bo będzie rosło w siłę aborcyjne podziemie, a tego się nie powstrzyma - dodała Doda.

Posłuchajcie, co powiedziała nam Doda na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej w Polsce. Padło jeszcze wiele gorzkich słów!

Zobacz także: Doda Rabczewska nakręci dwa kolejne filmy! "Dziewczyny z Dubaju to przy tym drobiazg"

Kolejnym wątkiem, który poruszyła Doda, była pandemia koronawirusa w Polsce. Doda uważa, że problem aborcji w Polsce nie powinien być poruszany w takim momencie.

Doda w The Voice of Poland
EastNews

Więcej na temat Doda aborcja