ONS
Newsy

Co Kuba Wojewódzki wyciął z programu z Dodą?

Gwiazda jest rozczarowana wczorajszym odcinkiem

Pierwsza od ośmiu lat wizyta Dody w show Kuby Wojewódzkiego wywołała ogromne emocje jeszcze przed emisją odcinka, która odbyła się wczoraj. Gwiazda nie zawiodła i zapewniła rozrywkę milionom telewidzów, co z pewnością przełoży się na wyniki oglądalności programu. Przypomnijmy: Doda u Kuby Wojewódzkiego - Najciekawsze wypowiedzi

Niestety wśród osób zadowolonych z wczorajszego show nie ma samej Dody, która za pośrednictwem swojego Facebooka wyraziła rozczarowanie sposobem, w jaki odcinek został zmontowany. Piosenkarka wyznała, że skupiono się na wulgarnych wypowiedziach, a poruszające i ciekawsze fragmenty pominięto.

- No dobra, obejrzałam wywiad i.... Czuje sie dziwnie . Czy jest jakis odgórny prikaz żeby montować 1,5h ciekawą,rozmowę tak żeby wyszła penisomania?szkoda,ze wycięte zostały najciekawsze fragmenty,m in o rodzinie..cieszylam sie ,ze moi rodzice tego posłuchaja ,niestety dostali kubeł zimnych penisów na głowę ..ehh Kuba;( - napisała.


Oglądaliście wczoraj Dodę u Kuby? Jak Waszym zdaniem wypadła?

Oto złote myśli Dody z wczorajszego odcinka:

ONS
TV-Show
Kuba ma nową Wodziankę. Zasiewska straciła pracę?
Nieprzewidywany zwrot akcji w show dziennikarza

Dominika Zasiewska popularność zdobyła pojawiając się od kilku sezonów w programie Kuby Wojewódzkiego jako Wodzianka. Hostessa ubrana w skąpe ciuszki podawała gościom wodę podczas rozmowy. We wczorajszym odcinku show niestety zabrakło ulubienicy publiczności. Zobacz: Dziwne miny Wodzianki w drodze do klubu dla gejów [PAPARAZZI] Jeśli nie oglądaliście wczorajszego odcinka programu to informujemy, że wczoraj wodę gościom Kuby podała Magdalena Cielecka . Aktorka w eleganckiej stylizacji wniosła do studia karafkę z wodą . Cała akcja wyglądała - Jesteś strasznie podobna do mojej koleżanki - powiedziała ze zdziwieniem Magdalena Różczka. Czyżby Kuba postanowił wzbogacić swój program o element zaskoczenia i od wczorajszego programu, co tydzień będziemy mieli nową Wodziankę?    

Co wydarzy się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego?
Facebook/Instagram
Newsy
Już dziś ostatni, specjalny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego! To będzie seria bolesnych pytań bez cenzury!
Już dziś ostatni, specjalny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego! To będzie seria bolesnych pytań bez cenzury!

Już dziś fani Kuby Wojewódzkiego będą mogli zobaczyć ostatni odcinek tej serii jego programu. Z tej okazji dziennikarz przygotował wielką niespodziankę. Okazuje się, że w ostatniej odsłonie show będziemy mogli zobaczyć fragmenty wszystkich dotychczasowych odcinków programu z ostatniej edycji, w której wystąpiło prawie 30 gwiazd. Goście Kuby Wojewódzkiego będą mu zadawać pytania na które dziennikarz będzie musiał odpowiedzieć. Pytania były bardzo różne! Kuba Wojewódzki pokazał fragment dzisiejszego odcinka w którym zapowiedział, co będziemy mogli usłyszeć. Zaprosiłem prawie 30 gości w tym sezonie i chciałem żeby porozmawiali ze mną tak, jak ja rozmawiam z nimi. Prawie 30 osób będzie mi przez najbliższe 45 minut zadawać pytania bez cenzury. Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego ! Jakie padną pytania? Czy gwiazdy będą próbowały wyciągnąć od Kuby więcej szczegółów z jego życia prywatnego? Zapowiada się wyjątkowy program! Będziecie oglądać?   Zobacz także: Wojewódzki hejtuje "Rolnik szuka żony"! "Oto poziom potrzeb naszego społeczeństwa..." Co jeszcze napisał?   Kuba Wojewódzki zdradził, co wydarzy się w ostatnim odcinku programu. Dziennikarz usłyszy wiele pytań. Jak na nie odpowie? Dowiemy się wieczorem.

ONS
TV-Show
Wojewódzki pokaże co wyciął z wywiadu z Dodą
Fani gwiazdy przekonali TVN

Zeszłotygodniowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Dody i Marka Dyjaka był bez wątpienia jednym z lepszych w ciągu ostatnich sezonów. Rozmowa z Rabczewską odbiła się również szerokim echem w mediach. W dużej mierze za sprawą samej wokalistki, która była niezadowolona z finalnego montażu programu. Przypomnijmy: Co Kuba Wojewódzki wyciął z programu z Dodą? Kuba chyba przeanalizowała zarzuty Dody i na swoim fanpageu na Facebooku postanowił zamieścić cały odcinek programu z Dodą. Jak sam napisał zrobił to w ramach jubileuszowego prezentu dla swoich fanów. O swojej decyzji oznajmił podczas wczorajszego odcinka z Joanną Moro (screen poniżej). - Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie programem z Dodą i Markiem Dyjakiem postanowiliśmy zmajstrować dla Was jubileuszową niespodziankę. Od czwartku na tvnplayer.pl będzie do obejrzenia cała nagrana rozmowa. Bez cięć, skrótów i redakcji... Osobom nie pijącym nie polecam - Może trochę boleć ... ;) (pisownia oryginalna) - napisał Kuba i zamieścił pełny wywiad z Dodą i Dyjakiem Czyżby Kuba bał się, że znów popsują mu się relację z Dodą? A może po prostu chciał pokazac w całości odcinek, na którym tak bardzo zależało fanom gwiazdy?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner