Doda skrytykowała show Natalii Siwiec. Doda krytykuje Natalię Siwiec
ONS

Doda śmieje się z Natalii Siwiec i jej męża. Uderza w czuły punkt

Doda skrytykowała show Natalii Siwiec. Doda krytykuje Natalię Siwiec
ONS

Program Natalii Siwiec "Enjoy The View <3 Natalia" bije rekordy popularności. Oglądalność i wpływy z reklam zadowalają nie tylko producentów show, ale również samą gwiazdę, która wreszcie może pokazać wszystkim jak luksusowe życie wiedzie ona i jej mąż. Program przyniósł jej popularność o której zawsze marzyła. Ze znanej kibicki Euro 2012 stała się jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Przypomnijmy: Przyjaciółka z programu Siwiec zawiodła się na niej

Za udział w programie na konto Natalii wpływa aż 10 tysięcy złotych za każdy odcinek. Nic więc dziwnego, że pozostałe gwiazdy zazdroszczą jej nie tylko sławy, ale również pieniędzy. Wystarczy wspomnieć, że dzięki obecności w mediach Siwiec dostała angaż w "Tańcu z Gwiazdami" oraz wzięła udział w reklamie piwa z byłym mężem Dody, Radkiem Majdanem.

Zobacz: Doda i Majdan w jednej reklamie

Właśnie Dodę, podczas hucznej premiery jej DVD, dziennikarz itv zapytał o jej stosunek do programu Natalii i tego czy zazdrości, że seksbomba ma swoje reality show oraz czy sama chciałaby wziąć udział w takim projekcie. Doda jak zawsze odpowiedziała na swój sposób, lekko ironicznie:

Bardzo bym chciała. Bardzo. Szczególnie chciałabym mieć bogatego, niższego męża. Mam nadzieję, że moje życzenie się spełni, bo ile można być samemu.


Panie chyba się nie polubią...

W takich luksusach Natalia Siwiec kręci swój program:

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04