Doda o operacjach plastycznych
ONS

Doda o poprawianiu urody: Kombinuję sobie od czasu do czasu

Doda o operacjach plastycznych
ONS

Po chwilowej nieobecności w mediach Doda powróciła z nowym singlem i udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o muzycznych planach, zdradzając przy okazji kilka nieznanych dotąd faktów. Przypomnijmy: "Odmówiłam producentowi Rihanny"

Doda w trakcie swojej kariery niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się niewygodnych pytań i w trakcie najnowszego wywiadu z portalem Onet.pl właśnie takich nie zabrakło. W pewnym momencie dziennikarz nawiązał do operacji plastycznych i zasugerował Dodzie, że ta powiększyła sobie usta. Jaka była jej reakcja?

- Kombinuję sobie od czasu do czasu różne rzeczy. Nie widzę w tym niczego złego, zwłaszcza że nie są to rzeczy stałe. Dlaczego? Nie wiem. Może dla poprawy samopoczucia. Każda baba lubi sobie coś majstrować z panią kosmetyczką. To leży w naszej naturze - odpowiedziała krótko gwiazda.


Temat poprawiania urody jest tabu wśród gwiazd, ale Doda po raz kolejny je przełamuje. Widać po niej, że coś "kombinowała"? Jeśli nawet to trzeba przyznać, że piosenkarka nie zapomniała o zdrowym rozsądku.

Co ciekawe, dla poprawy samopoczucia na powiększenie ust zdecydowała się też Edyta Górniak. Zobacz: "Nie mogłam patrzeć na ten smutek, więc powiększyłam usta"


Zobaczcie, co poprawiały sobie inne gwiazdy i jak wyglądały zanim były takie piękne:

Więcej na temat Doda operacje plastyczne gwiazd
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37