Party Stories
Doda o związku Majdana i Rozenek
ONS
Newsy

Doda komentuje związek Majdana i Rozenek: Ona jest podobna do jego mamy

Co była żona Radka myśli o jego nowej miłości?

Związek Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek wzbudza od kilku miesięcy duże emocje. Przede wszystkim dlatego, że mogłoby się wydawać, iż były piłkarz i "Perfekcyjna Pani Domu" na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują, a tymczasem na naszych oczach rodzi się wielka miłość. Para jest nierozłączna, a Majdan ma podobno świetny kontakt z dziećmi Małgorzaty. Przypomnijmy: Majdan jest perfekcyjnym tatą dla dzieci Rozenek. Czym im imponuje?

W publikacjach w tabloidach przy okazji plotek o związku Majdana i Rozenek często przewija się też temat Dody, która była żoną Radosława przez cztery lata, a ich miłość skończyła się głośnym rozwodem. Pojawiły się również doniesienia, że gwiazda nie jest zachwycona faktem, iż Majdan układa sobie życie na nowo. W najnowszym wywiadzie artystka jednak dementuje te plotki i twierdzi, że Radek i Małgorzata świetnie do siebie pasują.
 

Minęło pięć lat od naszego rozstania i chciałabym, żeby w końcu ułożył sobie życie. Tym bardziej, że uważam, że oni są z Małgorzatą do siebie bardzo podobni, dla mnie są jak rodzeństwo. Ona jest bardzo podobna do jego mamy. Kiedyś czytałam taki artykuł, że ludzie najlepsze pary tworzą, gdy są do siebie wizualnie podobni. A oni są naprawdę jak rodzeństwo! Bardzo podobny kolor oczu, układ buzi i tak dalej. Małgorzata wydaje mi się, że może nas zdziwić, bo jest zodiakalnym Bliźniakiem, więc ta druga jej twarz to może być cały Radzio. I tutaj naprawdę mogą się dogadywać fantastycznie i już nie tylko cały czas test białej rękawiczki. Czy ich związek ma szanse przetrwać? Radka znam 10 lat i dla dobra naszej przyjaźni nie będę wypowiadać się na ten temat - skomentowała w rozmowie z "Kobiecym Okiem".


Czekamy zatem z niecierpliwością na spotkanie całej trójki :) Może być wesoło!

Zobacz: Pikantne zdjęcia paparazzi z randki Majdana i Rozenek

Doda na pokazie Dawida Wolińskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w golfie
Newsy
Fani pytają, czy Doda wróci do Radka Majdana. Gwiazda odpowiada!

Doda dementuje plotki na temat tego, że chciałaby wrócić do Radosława Majdana. Artystka odpowiedziała na pojawiające się informacje i zapewniła Małgorzatę Rozenek , że nie zamierza odbijać jej ukochanego. Doda chce odbić Małgorzacie Rozenek Radosława Majdana? Nie od dziś wiadomo, że Dodę i Radosława Majdana łączyło gorące uczucie. Ich małżeństwo było bardzo burzliwe i zakończyło się rozwodem. Artystka po rozstaniu z piłkarzem miała już kilku partnerów, a Radek znalazł miłość po wielu latach u boku Małgorzaty Rozenek. Niedawno Rabczewska zakończyła związek z Emilem Haidarem i pojawiły się spekulacje, że chciałaby wrócić do bramkarza. Doda jednak szybko zareagowała na te informacje: Nigdy nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki. Zawsze ciągnie mnie do lądów, których nie znam, i zawsze cieszą mnie miejsca, których nie widziałam, ludzie, których mogę poznać. Mam bardzo dobry kontakt z moimi byłymi mężczyznami, w końcu to chyba nic złego. Ale nikogo nikomu nie zamierzam odbijać. Jak najbardziej Gośka może czuć się spokojna - wyznała w "Super Expressie". Czy Doda i Radek powinni do siebie wrócić?   Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdementowali plotki na swój temat! Zdradzili też, czy będzie ślub!   Czy Doda chce odbić Radosława Majdana Małgorzacie Rozenek? Doda i Radosław Majdan - pasowali do siebie?

Sylwia Majdan o związku Radka z Rozenek
ONS
Newsy
Była żona Majdana o jego związku z Małgorzatą Rozenek: Życzę im...
Co Sylwia Majdan sądzi o nowej ukochanej byłego męża?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to obecnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Zakochani już nie kryją się z miłością i pozwalają sobie nawet na okazywanie uczuć przed obiektywami paparazzi, choć wciąż oboje nie wypowiadają się oficjalnie na tematy związane z ich życiem prywatnym. Komentują za to inni i są to ciekawe refleksje. Przypomnijmy: "Oni wyglądają jak rodzeństwo! Małgorzata jest podobna do mamy Radka" Warto jednak pamiętać, że Doda była już drugą żoną Radosława Majdana, a przed związkiem z piosenkarką miał on już na koncie małżeństwo z Sylwią Majdan , która od lat próbuje swoich sił jako projektantka mody. Jak ona zapatruje się na nową miłość byłego męża? Okazuje się, że Radek jest szczęściarzem, bo z obiema żonami potrafił, czasami dopiero po czasie, utrzymać pozytywne i przyjacielskie relacje. Sylwia w rozmowie z jednym z tabloidów zapewnia, że mają z Radosławem świetny kontakt i bardzo trzyma kciuki za jego związek z Rozenek. Mamy dobre relacje z Radkiem. Małgosia jest przepiękną i wspaniałą kobietą. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że wszystko im się uda - wyznała w rozmowie z "Super Expressem". Tej miłości sprzyjają wszyscy, nawet byłe żony ;) Czas chyba na duży medialny debiut i coś nam mówi, że stanie się to naprawdę szybko... Zobacz: Pikantne zdjęcia paparazzi Rozenek i Majdana z ich kolejnej randki   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odwożą dzieci do szkoły:

Miłość Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
ONS
Newsy
Nie tylko Majdan się zmienił. Rozenek dla Radka zrezygnowała z...
Miłość pełna poświęceń

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wciąż wywołuje dużo emocji, a para po długich tygodniach dementowania plotek, w końcu czuje się swobodnie publicznie i okazuje sobie miłość nawet pod czujmy okiem paparazzi. Wszystko wskazuje na to, że zakochanym układa się naprawdę nieźle i stworzyli już rodzinę. Przypomnijmy: Majdan to perfekcyjny tata dla synów Rozenek. Czym im imponuje? O powadze sytuacji mogą też świadczyć wspólne plany Rozenek i Majdana. Już niebawem para wybierze się na wspólny urlop i to nie sama. Jak donosi "Party", Małgorzacie i Radkowi będą towarzyszyć jej dzieci,  a wyjazd będzie podzielony na dwie części. Najpierw krótka wizyta w polskich górach, a potem już egzotyczne wakacje. Informator magazynu dodaje też, że były piłkarz doskonale odnajduje się w roli ojca, choć niewielu go o to wcześniej podejrzewało.   Para planuje właśnie pierwsze podróże we dwoje. A właściwie - we czworo, bo wyjadą razem z nimi dwaj synowie Małgorzaty. Jeszcze w lutym wszyscy razem spędzą kilka dni w polskich górach, a później w okolicy świąt Wielkiejnocy wybiorą się na wakacje do ciepłych krajów. Urlop z synami oraz nowym partnerem to był pomysł Małgosi, która z przyjemnością zauważyła, że jej synowie, Stanisław i Tadeusz, bez problemu zaakceptowali jej nowego partnera i lubią spędzać z nim swój wolny czas. A i Majdan, ku zaskoczeniu wielu osób, znakomicie odnajduje się jako opiekun chłopców - zdradza w rozmowie z "Party" znajomy pary. To nie wszystko. Małgorzata Rozenek jest tak zaangażowana w nowy związek, że skłania ją to do sporych poświęceń. To dla Radka zrezygnowała z prowadzenia nowego programu telewizyjnego, a nawet rzuciła palenie.   Teraz Rozenek postanowiła nieco odetchnąć i dlatego zrezygnowała z prowadzenia dwóch programów w jednym czasie. Nie przyjmuje też nowych ofert. Dostała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner