Korwin pochwaliła Dodę
ONS/Akpa

Korwin o Dodzie: Teraz bez jaj. Oto jeden z największych sukcesów

Korwin pochwaliła Dodę
ONS/Akpa

"Miasto 44" było jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Pierwsza uroczysta projekcja obrazu odbyła się jeszcze w sierpniu na Stadionie Narodowym, a gdy film wszedł już do kin, bije wszystkie rekordy popularności. Towarzyszy mu również teledysk, w którym wykorzystano kilka mocnych scen z samego obrazu. Przypomnijmy: Jest teledysk do głośnego filmu "Miasto 44". Nie brakuje drastycznych scen

Wśród osób, które były pod ogromnym wrażeniem "Miasta 44" znalazła się też Doda. Wokalistka refleksją po seansie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Facebooku. W specjalnej notce przyznała, że film odmienił ją jako osobę i poleca go szczególnie młodym ludziom. Rabczewska zapewniła nawet, że od momentu jego obejrzenia, nie spaceruje już tak bezmyślnie po ulicach Warszawy, a na uczestników Powstania Warszawskiego patrzy z wyjątkowym szacunkiem i dumą.
 

Film "Miasto 44" zrobił na mnie tak wielkie wrażenie, że od jakiegoś czasu nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy.. Polecam ten film szczególnie młodym ludziom. JEŻELI macie w sobie choć odrobinę wrażliwości, wychodząc z kina spojrzycie na wszystko, a zwłaszcza na nieżyjących rodaków, z wielkim szacunkiem i dumą. Chciałabym, żebyśmy mogli tak na siebie spojrzeć.. Nie życzę nam wojny, tylko odrodzenia postawy, którą należy w sobie pielęgnować, podobnie jak i wspomnienia o tamtym czasie. Przeczytałam dwie książki o Powstaniu Warszawskim, szereg wywiadów, odwiedziłam fantastyczne muzeum i postanowiłam ruszyć głową - mogliśmy przeczytać na profilu Dody.


Taka deklaracja bardzo spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, dla której przemiana Dody to dowód na to, że kino i fantastyczne produkcje rzeczywiście mogą zmieniać ludzi.


"Miasto 44" to wspaniały film. Kto jeszcze nie widział, niech pędzi do kina i zobaczy, z jaką gracją i pasją oraz niewyobrażalnym talentem młody reżyser Jan Komasa zamyka na klucz drzwi do filmowej szkoły polskiej, a kluczyk wyrzuca za okno. Film ten wywarł ogromne wrażenie na pani Dodzie, która przyznała, że nie chodzi teraz po Warszawie tak, jak kiedyś (...) Teraz bez jaj: oto jeden z największych sukcesów polskiego kina w ostatnich latach, ostateczny dowód, że robimy coraz lepszy filmy, które naprawdę zmieniają ludzi. Oby na lepsze. Czekam teraz na filmy, które odmienią wielu innych, równie pokręconych mentalnie polskich celebrytów. Lista do wglądu u mnie. Jest dość długa - czytamy w felietonie Korwin.


Cała sytuacja jest o tyle szczególna, że Karolina ostatnio raczej nie szczędziła pod adresem Rabczewskiej słów krytyki. Oglądaliście "Miasto 44"? Wierzycie w metamorfozę Dody?

Zobacz: Doda spotkała się z Jarosińską cztery lata po bójce

 

Gwiazdy na premierze filmu "Miasto 44":

Więcej na temat Doda Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04