ONS

Doda planuje dziecko? Zmieniła zdanie w tej kwestii?

ONS

Dotychczas Doda raczej niechętnie wypowiadała się w kwestii ewentualnego posiadania potomstwa. Wspominała, że to nie dla niej, a nawet jeśli już to na pewno jeszcze nie w tym momencie życia. Obecnie gwiazda jest w bardzo szczęśliwym związku z Emilem Haidarem i nie szczędzi swoim fanom doniesień na temat ich prywatnego życia. Chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji z ukochanym czy innymi fotkami o bardzo prywatnym charakterze. Pojawiły się już nawet pierwsze plotki na temat planowanego ślubu pary... Zobacz: Zakochana Doda na wakacjach. Wiemy gdzie odpoczywa z nowym facetem [FOTO]

Okazuje się, że być Doda wkrótce zechce także zostać mamą. W "Fakcie" pojawiła się publikacja, w której wypowiada się osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy. W wypowiedzi wyraźnie zasugerowano, że być może czas na powiększenie rodziny zbliża się wielkimi krokami:

Coraz częściej mówi o macierzyństwie. Kiedyś powtarzała, że boi się porodu i nie widzi się w roli matki, ale teraz coś w niej pękło - powiedział anonimowy rozmówca tabloidu.

Oczywiście sprawcą tej rewolucji jest ukochany Dody:

Emil mocno ją zmienił. Ostatnio częściej snuje wizje ich bajkowego życia rodzinnego niż opowiada o planach podbijania show-biznesu - dodał znajomy pary.


Myślicie, że to prawda?

Zobacz na Polki.pl: Doda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

 

 

Więcej na temat Doda Emil Haidar
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08