ONS

Doda "Gwiazdą Dobroczynności"

ONS

W minioną sobotę na Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności po raz drugi wręczono nagrody osobom z show biznesu, które w ubiegłym roku najbardziej angażowały się w pomoc potrzebującym. 

Wśród nominowanych znalezli się między innymi Dorota Zawadzka, Majka Jeżowska, Piotr Adamczyk i Anna Dymna za swoją fundację. Oraz Dorota Rabczewska nominowana za pomoc w uzyskiwaniu dawców szpiku. 

Nikt nie spodziewał się, że gwiazda słynąca z kontrowersji posiada tak ogromną moc. W obliczu choroby swojego narzeczonego Adama Darskiego, Doda zaczęła publicznie nakłaniać do oddawania szpiku. Jej apeli wysłuchało ponad 35 tysięcy chętnych dawców.

Dzięki niej codziennie do bazy rejestruje się około 300 osób. Jury konkursu, w którym zasiadają między innymi Nina Terentiew i Edward Miszczak, uznało, że dzięki artystce problem pozyskiwania szpiku stał się bliski ludziom, a ona sama przyczyniła się do masowej akcji wspierania chorych na białaczkę.

Doda uszanowała elegancki wymiar imprezy pojawiając się po odbiór statuetki w eleganckiej sukni projektu Macieja Zienia. Suknia jest podobna do tej w której podczas letniego festiwalu pojawiła się Alicja Bachleda Curuś.

Trzeba przyznać, że elegancka Doda, bez przesadnie odsłoniętych części ciała wygląda równie, a może bardziej seksownie. Nam taki wizerunek bardzo się podoba, a co Wy myślicie?

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48