ONS

"Doda nauczyła Majkę jednego - że nie można za często korzystać z solarium"

ONS
Co jakiś czas Doda przypomina sobie o swojej byłej menadżerce, choć ogólnie twierdzi, że Maja Sablewska jest dla niej kimś całkowicie nie ważnym.

Przy okazji różnych wywiadów wytyka jej nieprofesjonalizm, lub oszustwa lecz nigdy nie powołuje się na konkrety.

Ostatnio w wywiadzie dla "Dziennika Łódzkiego" zaatakowała Sablewską twierdząc, że Maja nie jest zbyt lotna w tym co robi.

- Nie znoszę ludzi bezmyślnych. Łatwo ze mną pracują osoby, które wszystko łapią w lot i są kreatywne. Z Mają było zupełnie inaczej. Wszystkiego się ode mnie nauczyła, wyszkoliła się przy moim boku, ale za mną nie nadążała.

Jurorka "X-Factor" nie mogła sobie podarować i na łamach "Na Żywo" skomentowała słowa Dody jednocześnie twierdząc, że nie ma na to czasu.

- Doda już dawno straciła wiarygodność. Nie mam czasu na komentowanie jej kolejnych impertynencji
- skomentowała jednak Maja.

Dużo mocniej jednak oceniła Dodę, koleżanka Majki. Już nie możemy się doczekać co odpowie na to "Królowa".

- To śmieszne, bo tak naprawdę Doda nauczyła Majkę tylko jednego - że nie można za często korzystać z solarium
. - powiedziała na łamach gazety.

Doda choć zapowiadała, że Sablewska w jej życiu to przeszłość, wciąż dogaduje jej wywiadach. Jak myślicie, czy w końcu zacznie się publiczne pranie brudów? Przypomnijmy, że według ostatnich doniesień Rabczewska miała namawiać Natalię Kukulską do zeznawania przeciwko menadżerce. Czy uda jej się w końcu kogoś przekonać, by wspólnie oczernić Sablewską?

pijavka

Więcej na temat Doda Maja Sablewska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49