Doda namówiła Sablewską na dietę
ONS

Sablewska: Doda dała mi pierwszy impuls do zmiany

Doda namówiła Sablewską na dietę
ONS

Maja Sablewska funkcjonuje aktualnie w show-biznesie jako specjalistka od wizerunku, a także autorka poradników na temat mody oraz diety i zdrowego stylu życia. Była menadżerka gwiazd dość często gości w programach śniadaniowych, w których opowiada o swojej przemianie. Zobacz: Sablewska stosuje nową dietę. Tym razem zmiana jest konkretna

Sablewska w swojej książce "10 sposobów na modę i zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej" wspomina czasy kiedy miała kilka kilogramów nadwagi i nie zwracała uwagę na to co je.

- Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy, musiałam pożegnać się z „obiadkami mamusi”, które zastąpiło śmieciowe jedzenie. Codziennie zamiast obiadu fundowałam sobie baton, a najczęściej dwa. Cały dzień mogłam jeść tylko słodycze. Popijałam je oczywiście kawą – hektolitrami kawy! W pracy bywało trochę stresu, więc po powrocie do domu otwierałam lodówkę i zajadałam się na noc wszystkim, co w niej było. Uwielbiałam jeść. Oponkę na brzuchu zakrywałam duuuużymi bluzkami, więc się nią nie przejmowałam. Było mi wszystko jedno - pisze Sablewska.


Okazuje się, że impuls do zmiany trybu życia dała Mai Doda. Jej była podopieczna podczas jednej z rozmów zwróciła jej uwagę, że powinna coś z sobą zrobić:

- Ale pewnego dnia, w czasach kiedy pracowałam z Dodą jako jej menedżerka, w samochodzie wyciągnęłam kolejny baton, bo oczywiście od rana nic nie jadłam. Doda wtedy spytała: „Wiesz, że każdy taki baton, najmniejszy jego kawałek, odkłada się w tkankę tłuszczową, której się nigdy nie pozbędziesz?". Te słowa dotarły do mnie skutecznie, wiedziałam, że muszę coś z sobą zrobić... Boimy się szczerych słów i krytyki, nie wierzymy, że często są podyktowane życzliwością. Tymi słowami Doda dała mi pierwszy impuls do zmiany.


Doda posiada ogromną siłę perswazji. Jej silna osobowość potrafi oddziaływać na innych. Jak widać Sablewska uległa jej sugestii i w sumie wyszło jej to na dobre.

Zobacz: Sablewska zachwala botoks: Nie prasuję czoła żelazkiemDoda i Maja Sablewska pogodziły się wspólnie imprezowały na urodzinach "Party"

Doda i Sablewska pozują razem na imprezie:

Więcej na temat Doda Maja Sablewska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39