Ania Dąbrowska napisze teksty na płytę Dody
ONS

Doda zamknęła rok 2014 wielkim sukcesem. 31 grudnia ukazał się jej najnowszy, długo wyczekiwany singiel o ciekawym tytule "Riotka". W ciągu kilku dni utwór osiągnął ponad milion wyświetleń na YouTube. Dodatkowo artystka zaprezentowała go podczas sylwestrowej nocy w Gdyni, gdzie zrobiła furorę na scenie. Zobacz: Doda największą gwiazdą Sylwestra w Gdyni. Na scenie zrobiła ogromne show

"Riotka" jest zapowiedzią nowego albumu wokalistki, nad którym właśnie trwają prace. Wczoraj w RMF FM Doda zdradziła nieco tajemnicy. Okazuje się bowiem, że w tworzeniu najnowszego dzieła wesprze Rabczewską legenda polskiej muzyki, Romuald Lipko. Kompozytor współpracował z czołowymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo teksty na płytę Dody napisze Ania Dąbrowska, która słynie z pięknych i melancholijnych piosenek. Panie współpracowały przy okazji piosenki "High Life".

Z naszych informacji wynika, że na album trafią też kompozycje od Kasi Nosowskiej. Najwyraźniej tym razem artystka nie odrzuciła propozycji, tak jak w przypadku Natalii Przybysz. Przypomnijmy: "Wkurwiła się na mnie i powiedziała, że..."
 


 

Doda z ukochanym na Sylwestrze:

Więcej na temat Doda