ONS

Doda nagrywa nowy teledysk za granicą!

ONS

Fani Dody już teraz z niecierpliwością czekają na singiel wokalistki, który pojawi się już za kilka tygodni. Na wrzesień zapowiedziana jest również premiera najnowszego albumu artystki. Doda wpadła zatem w rytm ciężkiej pracy, by wszyscy wypadło jak najlepiej. Nie przeszkadza jej w tym gorący romans z Emilem Haidarem, o którym piszą wszystkie portale plotkarskie. Doda jest jedną z tych gwiazd, które potrafią połączyć pracę i życie prywatne perfekcyjnie. Zobacz też: Doda jest gotowa na dziecko! Ukochany zmienił jej życie

Jak podał portal jastrząbpost.pl, teledysk do nowej, wakacyjnej piosenki Dody będzie powstawał w egzotycznej scenerii, która idealnie podkreśli letni klimat utworu.

Doda nagrywa nowy teledysk na Teneryfie. Podobnie jak Riotka, klip i piosenka będą różniły się od stylu „starej Dody”. Cała ekipa już w tym tygodniu spotka się na planie, na którym praca potrwa cztery dni. Później Doda zostanie jeszcze na chwilę na swojej ulubionej wyspie, ale planuje szybki powrót do Polski, bo przecież trwa jej trasa Riotka Tour. Zatrzyma się w domu ukochanego, Emila Haidara. Biznesmen od kilku lat jest właścicielem pokaźnej willi - powiedziała portalowi jastrząbpost.pl anonimowa znajoma Dody.

My już nie możemy doczekać się efektów! A wy?

Zobacz na Polki.pl: Doda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

 

 

Więcej na temat Doda Emil Haidar
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54