East News
1/5
East News

Doda została... modelką! Piosenkarka wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji swojej wieloletniej przyjaciółki Patrycji Kujawy. Impreza odbyła się w Wilanowie. Kolekcji przyświeca hasło "Sacrum-profanum". Patrycja Kujawa na kilka dni przed pokazem nie kryła swojej radości z faktu, że to właśnie Doda będzie jedną z modelek, które zaprezentują jej prace.

 

Doda✨✨ 2,5 dnia 😱 Jak byłam smarkulą „wpatrywałam" w Nią oczy w tv na scenie... a teraz Ona u mnie w pokazie... niewiarygodne - napisała podekscytowana Patrycja Kujawa na swoim Instagramie.

 

 

Nikt nie wiedział jednak, że ten pokaz odbył się w cieniu osobistej tragedii Dody. Tego samego dnia artystka pożegnała na zawsze swoją ukochaną babcię, Pelagię. Jak Doda uczciła jej pamięć? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Używane buty za... 20 tysięcy zł?! To nie literówka - to Doda wyprzedaje swoją garderobę!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/5
East News

Doda pokochała białe suknie! Przypomnijmy, że niedawno piosenkarka wzięła ślub w tajemnicy przed wszystkimi! Na pokazie Patrycji Kujawy również miała na sobie zjawiskową, białą kreację. Jednak uwagę wszystkich przykuwał jeden mały szczegół na jej ręce. Co miała oznaczać czarna szarfa? Zobacz kolejny slajd!

3/5
East News

Czarna opaska na ręce Dody miała być symbolem żałoby po zmarłej tego samego dnia babci. Pani Pelagia odeszła 20 czerwca w wieku 91 lat. Tę informację przekazała sama Doda na swoim Instagramie.

 

Dziś w wieku 91 lat zmarła moja ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się, że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤️ - napisała pogrążona w żałobie artystka.

 

Jak jeszcze uczczono pamięć pani Pelagii podczas pokazu Patrycji Kujawy? Zobacz kolejny slajd!

4/5
East News

Gdy Doda pojawiła się na wybiegu, wyłączono muzykę. Piosenkarka w skupieniu zaprezentowała kreację, którą miała na sobie. Na jej twarzy malował się smutek. Widać, że bardzo przeżyła tragiczne doniesienia. Babcia zawsze była dla niej jedną z najbliższych osób.

 

- Babcia zajmuje w moim sercu tak samo dużo miejsca jak moi rodzice. W końcu zajmowała się mną w dzieciństwie tak samo, jak mama i tata. Jest dla mnie bardzo ważna - powiedziała niegdyś Doda w wywiadzie dla "Gwiazd".

5/5
East News

Musimy przyznać, że Doda wykazała się niebywałą siłą. Mało kto po takiej tragedii zdobyłby się na publiczne wyjście. Wygląda jednak na to, że Doda chciała dotrzymać obietnicy, jaką dała swojej przyjaciółce, Patrycji Kujawie, i zaprezentować jej projekty. Taki przyjaciel to skarb!

 

POLECAMY: Doda zakochała się w sneakersach z Zary! Kosztują mniej niż 200 złotych!

Więcej na temat Doda