Doda i Agnieszka Rylik w odważnych kreacjach na premierze filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".  Piosenkarka i jedna z uczestniczek 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy", który już za kilka zobaczymy na antenie TVN, zaprezentowały się w bardzo odważnych i kobiecych sukniach.

Doda zdecydowanie przyciągała największą uwagę na czerwonym dywanie. W sukni z hiszpańskim dekoltem i rozcięciem, które podkreśliło jej zgrabne nogi zachwyciła swoim wyglądem. Kreację w bakłażanowym kolorze uzupełniła jasnymi, klasycznymi szpilkami i biżuterią z pereł. Doda prezentowała się zjawiskowo! Ona wie, jak zrobić wrażenie!

Zobacz także: Aksamit to absolutny hit sezonu! Kate Moss już go nosi!

Doda to jednak nie jedyna gwiazda, która podkreśliła swoje kobiece wdzięki w seksownej sukni. Na równie odważną stylizację zdecydowała się Agnieszka Rylik. Sportsmenka i uczestniczka nowej edycji programu "Agent. Gwiazdy" wybrała bordową, modną aksamitną suknię z bardzo głębokim dekoltem i rozcięciem polskiej marki Emente. Look Agnieszki Rylik uzupełniła złota biżuteria. Było bardzo kobieco!

Która z pań Waszym zdaniem wyglądała lepiej? ZAGŁOSUJ!

Doda.

Doda na premierze filmu
ONS

Agnieszka Rylik.

Agnieszka Rylik na premierze filmu
East News

Więcej na temat Doda Agnieszka Rylik