K. ATYS/AGENCJA GAZETA
Newsy

Doda i Radek Majdan

Nic nie wskazuje na to, by ten związek przechodził kryzys. Czy Doda wycofa pozew?
Rozwód będzie! – mówi menedżerka Doroty Rabczewskiej (23) Maja Sablewska. – Pozew jest złożony w sądzie okręgowym w Szczecinie i nie było mowy o tym, by Doda go wycofała. Wciąż czekamy na wyznaczenie terminu rozprawy, bo na razie sąd milczy.

Doda złożyła pozew rozwodowy dość dawno – w kwietniu. Ale jak sprawdziliśmy, w szczecińskim sądzie czeka się na rozprawę od pół roku do roku. O tym że Doda rozwodzi się z Radkiem Majdanem (35) usłyszeliśmy od piosenkarki. Na początku kwietnia dziennik „Fakt” opublikował zdjęcia piłkarza z „nieznajomą blondynką” i oskarżył go o pobicie fotoreportera, który robił im zdjęcia. Wyciągnięto wtedy wniosek, że Majdan nie chciał, by jego spotkanie wyszło na jaw.

W tym samym miesiącu Doda wyznała na antenie programu „Dzień Dobry TVN”: „Facet, który zdradził, zasługuje na drugą szansę, ale u innej kobiety”. I chociaż Radek zapewniał publicznie, że nigdy żony nie zdradził, Dorota wydawała się nieugięta i opowiadała w wywiadach o raz na zawsze straconym zaufaniu.

Ale już niecały miesiąc później pojawiły się w prasie zdjęcia, świadczące o tym, że para nie tylko nie zerwała ze sobą stosunków, ale pozostaje w przyjacielskich, a kto wie, czy nawet nie bliższych, relacjach. Widziano ich razem na spacerach, zakupach, w kawiarniach. Widziano jak się obejmują, przytulają, całują. Kiedy Radek przeniósł się do stolicy (od lipca gra w Polonii Warszawa), gazety pisały, że chce być bliżej żony, by móc o nią walczyć. Ta romantyczna historia nabrała jednak innego charakteru, gdy ukazał się singel promujący nową płytę Dody „Diamond Bitch”. W teledysku do piosenki opowiadającej o końcu miłości i rozstaniu pojawił się model łudząco podobny do Radka (a może sam Radek?). To oszustwo! – grzmiały tabloidowe tytuły. Słowo rozwód brano w cudzysłów, a cały temat kryzysu w związku traktowano jako długoterminową akcję reklamową.

Tym bardziej, że poprzedniemu singlowi „Szansa” mówiącemu o tym, że w życiu najważniejsze jest zdrowie, towarzyszyły wyznania piosenkarki o urazie kręgosłupa, jakiego doznała i poważnej operacji, którą musiała przejść. Zbieg okoliczności? Doda, która dziś jako jurorka programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” ściąga przed ekrany telewizorów miliony widzów, doskonale wie, jaka jest siła skandalu.

Od czasu programu „Bar”, w którym dała się poznać jako wokalistka zespołu „Virgin”, perfekcyjnie zaciera granice pomiędzy swoim wizerunkiem prywatnym a publicznym. A sprawa rozwodu, jeżeli nie jest tylko medialną grą, świadczy i o tym, że mimo wiecznych kłótni ze wszystkimi dookoła, z mężem potrafi się rozstać spokojnie i w przyjaźni. Jak na razie.
Newsy
Nowa bajka Dody
Mężczyźni obsypują ją prezentami i adorują na każdym kroku. Ale Doda wierzy, że tak jak śpiewała „księciu jest przeznaczona” i szuka tej jedynej, prawdziwej miłości.

Półtora roku temu w jednym z wywiadów Doda powiedziała: „Niepokorną dziewicę mam cały czas w sobie, ale już nie mam takiej wewnętrznej potrzeby, by to manifestować”.  A jednak! Niepokorna dziewica powróciła. Taka myśl nasuwa się po  obejrzeniu zdjęć opublikowanych w „Fakcie”. Ciemna, pusta sala kinowa w jednej z warszawskich galerii handlowych. A w niej Doda całującą się ze znanym producentem Rinke Rooyensem, reżyserem i właścicielem firmy Rochstar. Do tej pory ich spotkania miały jedynie charakter zawodowy. Przynajmniej oficjalnie. Całkiem niedawno jedna z przyjaciółek Dody zdradziła, że Rooyens adoruje piosenkarkę już od jakiegoś czasu i wysyła jej kwiaty. „Kolegujemy się i szanujemy. Nic nas więcej nie łączy – mówi „Party” Rinke Rooyens. Nie chciał jednak odpowiedzieć na pytanie, czy z każdą koleżanką wymienia całusy w kinie. Doda nie jest aż tak powściągliwa w swoich wyznaniach: „Zawsze miałam słabość do facetów z długimi włosami”. Czy do starszych także? Podobnie jak jej mąż Radek Majdan, Rinke jest starszy od niej o kilkanaście lat. „To, w jaki sposób Doda i Rinke wypowiadają się do prasy na temat tego, co ich łączy, to ich prywatna sprawa. Jedno jest pewne, oboje miło spędzają czas w pracy. I nie tylko...” – mówi Maja Sablewska, menadżerka Dody. O, Holender! Rooyens, przynajmniej w opinii znajomych, rzeczywiście lubi miło spędzać czas. Podobno dobrze się czuje w warszawskich klubach i nie stroni od zabawy do białego rana.Producent przyjechał do Polski prawie 10 lat temu. Jego ojciec zaliczany jest do grona największych producentów telewizyjnych w Holandii, matka zaś jest znaną aktorką. Rinke, jak sam mówi, nad Wisłę wpadł tylko na chwilę. Był konsultantem programu TVN „To było grane”. Podczas...

Wesele Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, suknia panny młodej
Newsy
Jego czwarte małżeństwo właśnie się rozpada. Dlaczego Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się z żoną Dominiką?
Jego czwarte małżeństwo właśnie się rozpada. Dlaczego Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się z żoną Dominiką?

Dzięki niej wyszedł z długów, przestał pić, uporządkował swoje życie i reaktywował karierę. Do tego, jak mówił, zyskał dużą rodzinę, którą zawsze chciał mieć. Dlatego wszystkim zdawało się, że Michał Wiśniewski (47) będzie do końca życia dziękował losowi za to, że poznał i poślubił Dominikę Tajner-Wiśniewską (40). Ale on uznał, że nie chce z nią dalej być, i teraz złożył pozew o rozwód. Zaskoczył tym nie tylko fanów, ale i… samą Dominikę.  „Czuję się bardzo źle. Nikt nie może mi pomóc, to ogromne zaskoczenie” Tak mówiła dziennikarzom „Flesza” tuż po tym, jak ogłosiła na Facebooku, że Michał się z nią rozstaje. Była załamana, nie rozumiała, dlaczego podjął tę decyzję. Sam Wiśniewski sprawę rozwodu skomentował tylko raz.  „To była ostatnia żona. Teraz pora na męża” Tak zażartował Michał w programie „To był rok”. I tylko podsycił tym plotki. Żona numer cztery „Ile razy można zaczynać od nowa? Wiele razy, jak się okazuje”, mówił Wiśniewski osiem lat temu, gdy zakochał się w Dominice. „Szczerze mówiąc, to dostałem szansę, bo to nie jest przecież normalne wiązać się z facetem po trzech związkach i z czwórką dzieci”, dodawał.  Choć Michał nie miał najlepszej opinii, Tajner od początku podkreślała, że związek z nim to dla niej szczęście. „Żaden szaleniec, ale ciepły i spokojny człowiek”, mówiła o nim.  Od początku też bardzo pomagała mu stanąć na nogi – wykupiła jego willę, która była wystawiona na licytację komorniczą za długi, wspierała go, gdy zachorował na nowotwór. W czerwcu 2012 roku, po roku związku, wzięli ślub. Świadkową była Nina Terentiew, a suknię Dominiki...

AKPA
Newsy
Edyta pomoże Dodzie i Marinie!
Mają wspólnego wroga: Maję Sablewską!

Byłe podopieczne Mai Sablewskiej chcą dowieść swoich racji w sądzie. Mają bowiem do Mai zastrzeżenia finansowe. Zarzucają jej, że nie rozliczyła się ze wszystkich należnych im pieniędzy. Doda i Marina skierują sprawę do sądu, a poprze ich trzecia gwiazda – Edyta Górniak. - Prawnicy Edyty przymierzali się już do procesu, ale ona wycofała się z pomysłu składania oskarżenia. Za to obiecała Dodzie i Marinie, że będzie świadkiem sprawy i zezna w sądzie na ich korzyść – zdradziła w „Takie jest życie” osoba z otoczenia Górniak. Maja nie zamierza na razie niczego wyjaśniać. - Jeśli już mam się tłumaczyć, to tylko przed sądem – stwierdziła Sablewska w tygodniku. Jak myślicie, kto może mieć rację w tym sporze?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner