Małgorzata Rozenek i Doda już od dawna są podejrzewane o zbliżony gust, bo obie gwiazdy chętnie stawiają na podobne ubrania czy fryzury. Oczywiście często jest to jednak zupełnie przypadkowe i jedynie związane z obowiązującymi trendami, z którymi obie są na bieżąco. Tym razem właśnie tak było - w ciągu kilku ostatnich dni Małgorzata i Doda postawiły na niemal identyczny look z czerwoną kratą w roli głównej. Można podejrzewać, że gwiazdy wolałyby uniknąć porównań, ale nie możemy o to nie zapytać: która z nich wyglądała lepiej? ;)

 

Zobacz: Traperki Małgosi Rozenek kosztują aż 890 zł! Wiemy, gdzie kupić podobne nawet 10 razy taniej

 

Jako pierwsza w stylowej kracie zaprezentowała się Małgorzata Rozenek. Gwiazda wzięła udział w świątecznej sesji zdjęciowej, na której wystąpiła w seksownej sukience w kratę od Alexandre Vauthier z Moliera2.com, podkreślającej jej doskonałą figurę. 

 

 

Dzień później Doda wybrała bardzo podobny look - też postawiła na kratę, ale miała marynarkę dopasowaną w talii i spodnie z wysokim stanem. Cała jej stylizacja do tanich nie należała - za taki zestaw trzeba zapłacić prawie 3 tysiące złotych. 

 

Która stylizacja bardziej wam się podoba?

 

Polecamy: Doda za rękę w towarzystwie innego mężczyzny! O co chodzi?

 

Przeczytaj: TYLKO U NAS! Doda jedzie z mężem po świętach do Dubaju! I wcale nie po to, by odpoczywać na plaży...

Więcej na temat Doda Małgorzata Rozenek