Doda na Puchar Świata w szermierce na wózkach 2014
ONS

Doda w ostatnich miesiącach przechodzi piękną metamorfozę, na którą składa się wiele czynników. Piosenkarka zaczęła trenować, co widać po jej coraz szczuplejszej sylwetce. Z kolei na medialnych imprezach pokazuje się w stylowych zestawieniach, a nie kontrowersyjnych kreacjach. Zmieniła się także jeszcze jedna rzecz. Zobacz: Doda w dwóch stylizacjach na imprezie Rubik. Pokazała idealny brzuch

Tym razem jednak nie o wygląd chodzi. Po głośnej premierze filmu Jana Komasy "Miasto 44" wokalistka napisała na swoim profilu na Facebooku krótką recenzję, w której zdobyła się na szczere wyznanie:

Nie jestem już tą samą osobą. Nie przechadzam się już bezmyślnie ulicami Warszawy.


Jak podaje "Twoje Imperium", Doda reżysera filmu uważa za swoja bratnią duszę i gdyby miała do niego numer telefonu z pewnością chciałaby nawiązać bliższą relację. Podobno artystka jest w stanie również przymknąć oko na poglądy Komasy, dotyczące wiary i kościoła, który pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Ciekawe tylko, jak zareaguje Jan, gdy dowie się, że jest nowym obiektem westchnień królowej muzyki w Polsce.

Z pewnością byłby to duet niebanalny na podłożu artystycznym, ale czy w życiu prywatnym?

Zobacz: Reżyser filmu "Miasto 44" w ogniu krytyki. Odpowiada na zarzuty
 
 

Doda w trendach sezonu na imprezie MTV:

Więcej na temat Doda Jan Komasa Miasto 44