Doda o wyroku w sprawie z Haidarem Doda i Emil Haidar Doda i Emil Haidar w TzG Doda i Emil Haidar na premierze teledysku
Doda o wyroku w sprawie z Haidarem
"Szłam do ołtarza... Ale dobrze, że do niego nie doszłam", pisze w oświadczeniu Doda!
1/6
Doda o wyroku w sprawie z Haidarem

Doda komentuje wyrok sądu w sprawie Emila Haidara. Były narzeczony gwiazdy zażądał od niej zwrotu prezentów, które wręczył jej kiedy jeszcze byli razem. Ich stanowiska w tej sprawie znacząco się różnią. Teraz Doda zamyka temat mocnym oświadczeniem. 

 

Doda ostro o Haidarze: Szłam do ołtarza... Ale dobrze, że do niego nie doszłam

 

Wczoraj w mediach pojawiły się informacje, że Doda wygrała proces z Emilem i nie musi zwracać mu prezentów, które od niego otrzymała. Co z pierścionkiem zaręczynowym? Artystka mówiła:

Jutro pierścionek wysyłam z kokardą. Oby rozmiar przyszłej narzeczonej się zgadzał - powiedziała Doda Party.pl. 

 

Zaraz po tym Emil Haidar wysłał do mediów swoje oświadczenie. Według niego to on wygrał sprawę z Dodą, a artystka musi oddać pierścionek na WOŚP:

Minął rok i jak widać nic się w tej sprawie nie wydarzyło, wiec ciesze się że dzięki wyrokowi sadu środki pozyskane z tego pierścionka zasilą konto WOŚP. Ponadto Sąd zasadził pokrycie kosztów sadowych w wysokości około 10000 pln przez Panią Rabczewską. Pozostałych przedmiotów trochę szkoda, bo tracą na tym organizacje charytatywne, którym chciałem je przekazać, ale niech się Pani Rabczewskiej noszą. Czekam na uprawomocnienie wyroku lub ewentualne odwołanie Pani Rabczewskiej, bo jej pazerność może wskazywać na to, że ta sprawa jeszcze się nie zakończyła. Nie mniej jednak nie ma to dla mnie większego znaczenia - powiedział Emil Haidar "Super Expressowi".

Teraz na Facebooku Dody pojawiło się mocne oświadczenie w sprawie pierścionka, ale i prezentów, które podarował jej Haidar:

Szłam do ołtarza... Ale dobrze, że do niego nie doszłam. Dziękuję Wysokiemu Sądowi, że przychylił się do mojej propozycji wyrzucenia z życia symbolu przyszłej umowy małżeńskiej i mogę z ulgą zwrócić pierścionek zaręczynowy, który ciążył mi przez ostatnie miesiące w oczekiwaniu na decyzję Sądu ;) Jutro z kokardą wyślę go w nadziei, że rozmiar będzie pasował. A właściwie jestem pewna, że będzie 😁 "Na otarcie łez" Sąd przyznał mi, a ku rozpaczy mojego ex odmówił mu zwrotu podarunków, czyli sukienki i torebki wartości 50 % sporu. Ex musi ponieść koszty od przegranego procesu wiec podzielimy się po połowie. Szkoda tylko, że połówki nie możemy razem się napić... AA le to już wiemy. Prezenty, które ja mu podarowałam niech mu służą.

Na koniec artystka wbija szpilę Haidarowi:

A teraz na poważnie: ciuchy można kupić, ale KLASY i HONORU nie.

Co o tym myślicie? Czy Emil przesadził żądając od Dody zwrotu prezentów?

 

Zobacz: Zjawiskowa Doda na urodzinach "Party"! Musicie zobaczyć jej kreację ZDJĘCIA

 

Oświadczenie Dody

2/6
Doda i Emil Haidar
3/6
4/6
Doda i Emil Haidar w TzG
5/6
Doda i Emil Haidar na premierze teledysku
6/6
Doda i Emil Haidar na premierze spektaklu "Między łóżkami"
ONS
Więcej na temat Doda Emil Haidar