Doda, Virgin, Kopiuj wklej, klip
Mateusz Motyczyński

Doda komentuje gorzko: “Porzucony facet to wyjątkowo męczące i mszczące się stworzenie”… O kim pisze?

Doda, Virgin, Kopiuj wklej, klip
Mateusz Motyczyński

Doda wróciła właśnie do Polski ze Stanów, gdzie promowała najnowszą płytę grupy Virgin. Jednak po powrocie najwyraźniej coś zepsuło jej humor i szybko zapomniała o sukcesach za oceanem. A właściwie ktoś. Na swoim Instagramie zamieściła gorzki wpis…

Zęby zjadłam na show biznesie wiec nie dziwi mnie jak moi ex stają się medialni zaraz po rozstaniu .jeszcze nie raz by podsycić sobą zainteresowanie, mój były będzie wysyłał donosy do mediów .dziś jestem Doda nożowniczka ,jutro Doda morderczyni małych kotków, a za tydzień Doda zmuszała mnie do picia - pisze Doda na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna).

Doda podkreśla, że teraz skupia się na dobrych rzeczach. I zauważa: 

Porzucony facet to wyjątkowo męczące i mszczące sie stworzenie -Nawet po roku od rozstania mała sesja zdjęciowa do gazety przy porysowanym aucie jest zawsze męska ; ) .Na szczęście pozostały tez piękne i poruszające piosenki na najnowszej płycie Virgin . 

Na koniec cytuje jeden z nich:

…polecam włączyć "kopiuj wklej" z najnowszego krążka i uśmiechnąć się pod nosem : "Oh baby, go and buy some balls " . Buziaki z Polski ! Tęskniłam :)))

Wiecie o kim pisze?

 

Oto wpis Dody:

wpis Dody na Instagramie
Instagram

 

Doda w teledysku do piosenki "Kopiuj wklej":

Doda, Virgin, Kopiuj wklej, klip
Mateusz Motyczyński

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19