Doda zachwyca się nowymi władzami w TVP
Instagram/East News

Doda chwali zmiany w TVP: "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"

Doda zachwyca się nowymi władzami w TVP
Instagram/East News

Doda nie ukrywa, że jest zachwycona nowymi władzami w Telewizji Publicznej? Piosenkarka, która po kilku latach nieobecności wystąpiła na tegorocznym Festiwalu w Opolu, w rozmowie z "Super Expressem" stwierdziła, że TVP dopiero teraz zaczęła liczyć się ze zdaniem i gustami widzów.

Jak Doda skomentowała decyzję poprzedniego prezesa TVP, Juliusza Brauna, który głośno mówił, że "Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publicznej" oraz zmiany jakie wprowadził Jacek Kurski?

Jestem bardzo szczęśliwa, że telewizja zaprosiła mnie na festiwal. Cieszę się, że w końcu udało się przełamać tę blokadę. Nigdy jej nie rozumiałam - przyznaje Doda w tabloidzie. - Telewizja powinna dać szansę wszystkim i przede wszystkim słuchać głosów widzów. Cieszę się, że już nie muszę się do tego ustosunkowywać, że telewizja teraz słucha widzów i mam szansę występować razem z innymi artystami!

Podzielacie entuzjazm Dody? Nowymi władzami w Telewizji Publicznej z pewnością nie zachwycają się dziennikarze zwolnieni przez Jacka Kurskiego...

 

Zobacz także: Doda nie zawiodła swoich fanów! Zobaczcie jej wielkie show na scenie w Opolu WIDEO

 

Doda jest zachwycona nowymi władzami w TVP.

Piosenkarka skomentowała zmiany wprowadzone przez Jacka Kurskiego.

Więcej na temat Doda Jacek Kurski
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00