Doda zaatakowana za dobre serce

Doda chciała wspomóc prywatną klinikę dla psów, ale pieniądze przekaże... swojej babci!

Doda zaatakowana za dobre serce

Doda chciała pomóc prywatnej klinice dla szczeniąt, ale ostatecznie pieniądze przeleje... babci! Co się stało? Jakiś czas temu artystka ogłosiła, że przekaże auto na licytacje na dowolny cel charytatywny. Wygrał prywatny szpital dla szczeniąt Judyta, ale ostatecznie pieniądze zostały przekazane na rzecz 2,5-letniego Fabiana Dargiewicza. Doda jednak nie zostawiła z niczym szpitala i zaoferowała przekazanie na rzecz placówki aż 10 tysięcy złotych. Gwiazda jednak została ostro zhejtowana... Jaką więc podjęła decyzję?

 

Doda przeleje pieniądze... babci!

Doda od lat angażuje się działalność charytatywną, jest też często za nią nagradzana. Jest też wielką miłośniczką zwierząt, a więc często pomaga placówkom, które walczą o ich godny los. Tak też było z fundacją dla szczeniąt, jednak kiedy Doda weszła na forum tego schroniska, przeczytała bardzo ostre komentarze na swój temat: 

Drodzy, ta historia pokazuje jak językiem nienawiści osiąga się odwrotny skutek od zamierzonego. Jakiś czas temu zadeklarowałam, że wspomogę prywatny szpital dla szczeniąt Judyta, kiedy środki z licytacji mojego urodzinowego auta miały pomoc choremu chłopcu. Zamiast minimalnego choć odruchu wdzięczności zostałam zarzucona "przemiłymi" komentarzami z forum tego schroniska: "czego sie spodziewać po silikonach? Pies gorszy od człowieka?, "idiotka bez mózgu niech da wiecej, 10 tys jej torebka kosztuje", "jebana szmata psom chce dac ochłapy", "tylko 10 tys dla szczeniaków od kurwy bez serca,a dla chłopca auto ????" (pisownia oryginalna).

Postanowiła więc, że nie pozwoli się obrażać w ten sposób:

No cóż. Silikony bez mózgu i serca wolą pomóc komuś, kto to doceni. Bezinteresowny gest przekazania prywatnych pieniędzy nie będzie powodem do obrażania. Mam z nimi co robić. Babciu, obczaj swoje konto ❤️

 

Czy dobrze zrobiła? 

Zobacz także: DODA I EWA CHODAKOWSKA W TAKICH SAMYCH KOSTIUMACH KĄPIELOWYCH. TO BIKINI BĘDZIE HITEM LATA!

 

Doda jest... zszokowana!

Doda miała wspomóc klinikę, wyśle pieniądze babci

Doda chciała pomóc szczeniakom, ale tak się nie stanie...

Doda  w Tańcu z Gwiazdami

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08