Party Stories
Doda marzy o dziecku
Newsy

Doda: Fajnie byłoby mieć maluszka

Gwiazda wkrótce zostanie mamą?

Kilka lat temu Doda zapewniała, że macierzyństwo to ostatnia rzecz na którą ma ochotę, a zainteresowanych zniechęcała argumentując "niedobrze jest żeby dziecko miało dziecko". Od czasów tej deklaracji minęło już trochę czasu i jak się okazuje, gwiazda coraz poważniej myśli nad potomkiem. W rozmowie z "Newsweekiem" Rabczewska szczerze przyznała, że budzi się w niej czasami instynkt macierzyński.

- Czasami myślę, jak fajnie byłoby mieć maluszka. Ba! Nawet planuję imię, by chwilę potem zrozumieć, że szczęśliwy posiadacz tego imienia nie byłby ze mną szczęśliwy. Brak czasu odczuwalny jako brak miłości i przede wszystkim mój nieokiełznany, nieobliczalny charakter to nie jest wymarzona kołyska dla dziecka.

Na pewno ciąża u Dody byłaby sporym zaskoczeniem i jednym z najważniejszych wydarzeń w show-biznesie. Tak jak ostatnio jej pogodzenie się z Radkiem Majdanem na ślubie Tomka Luberta. 

Zobacz: "Na pewno nie będziemy razem"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Para zakochanych spaceruje brzegiem morza.
©Jacob Lund/stock.adobe.com
Styl życia
I żyli długo i szczęśliwie? Jak pielęgnować związek by był trwały i szczęśliwy?
Wiele osób marzy o tym, aby określenie “żyli długo i szczęśliwie” dotyczyło jego związku. Choć istnieje mit mówiący o tym, że prawdziwa miłość w zupełności do tego wystarcza, warto zdawać sobie sprawę, że aby stworzyć udany związek potrzeba czegoś więcej.

Wiele osób marzy o tym, aby określenie “żyli długo i szczęśliwie” dotyczyło jego związku. Choć istnieje mit mówiący o tym, że prawdziwa miłość w zupełności do tego wystarcza, warto zdawać sobie sprawę, że aby stworzyć udany związek potrzeba czegoś więcej.   Trwały i stabilny związek opiera się o dobrą komunikację   Podstawą dobrego funkcjonowania w każdej z relacji są odpowiednie umiejętności porozumiewania się . Aby stworzyć udany związek, warto poświęcić trochę sił i czasu, aby wypracować między sobą zdrowy styl komunikacji, dzięki któremu można uniknąć wielu kłótni . Czasami pomocna w tym może być terapia par .   Udany związek to taki, w którym każdy potrafi zadbać o siebie   W szczęśliwym związku każdy z partnerów uważa na siebie i swoje potrzeby, dzięki czemu może być w pełni sił i gotowości do wspierania drugiej osoby. Bywa tak, że to o swoje potrzeby dba się nawzajem, co jest oznaką prawdziwej miłości i zaangażowania. Czasem jednak trzeba zrobić to samemu, bo permanentne poświęcanie się i trwanie w stanie, gdzie potrzeby jednego z partnerów są niezaspokojone, mogą wywołać poważny kryzys w związku .   Szczęśliwy związek wymaga zaufania   Żaden udany związek nie może istnieć bez głębokiego zaufania do siebie . Podejrzliwość, niepewność, stałe zadawanie pytań, takich jak “czy on mnie kocha?” lub “czy ona mnie nie zdradza?” nie wróży dobrze. Nie tylko świadczy o braku bliskości między partnerami, ale może spowodować kryzys w związku, a nawet rozstanie.   Udany związek potrzebuje zabawy   Związek nie może być naprawdę szczęśliwy, jeżeli opiera się tylko o formalne i poważne sprawy. Partnerzy powinni też zadbać o przestrzeń na...

Dwójka zakochanych ludzi z rozłożonymi rękami, zbliżają się do pocałunku.
ⓒanetlanda/Fotolia.com
Styl życia
Facet się nie odzywa czyli jedna z 5 oznak na to, że mu nie zależy
Brak kontaktu ze strony mężczyzny można tłumaczyć małą ilością czasu. Czasami jednak jest to objaw lekceważącego podejścia do kobiety. Mężczyźnie może nie zależeć na budowaniu stałego związku, dlatego ignoruje dziewczynę i wymyśla wymówki, żeby się z nią nie spotykać.

Brak kontaktu ze strony mężczyzny można tłumaczyć małą ilością czasu. Czasami jednak jest to objaw lekceważącego podejścia do kobiety. Mężczyźnie może nie zależeć na  budowaniu stałego związku, dlatego ignoruje dziewczynę i wymyśla wymówki, żeby się z nią nie spotykać.   Jeżeli mężczyzna świadomie nie reaguje na próby kontaktu ze strony dziewczyny, raczej stracił ochotę na kontynuowanie znajomości Dlaczego facet przestaje się odzywać? Sygnały świadczące o tym, że mężczyźnie nie zależy na stałej relacji z kobietą można opisać w 5 punktach. Milczenie faceta: czy on mnie ignoruje? Nie każde milczenie musi być od razu oznaką lekceważenia. Zepsuta komórka, choroba w rodzinie, lub nawał obowiązków w pracy mogą być powodem nieodebrania telefonu . Jeżeli jednak po kilku dniach milczenia mężczyzna dalej nie odzywa się do dziewczyny, raczej nie jest ona dla niego kimś szczególnie ważnym. Notoryczny brak czasu u faceta Mężczyzna, któremu nie zależy na relacji z kobietą skarży się na notoryczny brak czasu .  Facet, który chce się spotkać z kobietą, po prostu to zrobi . Jeśli faktycznie będzie zajęty, to przynajmniej będzie próbował swój brak czasu wynagrodzić, np. telefonami lub wiadomościami.  Jeśli jednak się nie odzywa, a na próby kontaktu odpowiada wymijająco, świadczy to o tym, że dziewczyna nie jest istotną częścią jego życia. Facet nie chce zabierać dziewczyny do swoich znajomych Facet nie odzywa się, gdy wychodzi z najlepszymi przyjaciółmi bądź unika zapraszania do własnego domu. Może to oznaczać, że nie jest jeszcze gotowy na wprowadzenie dziewczyny do swojego otoczenia, dlatego uważa, że poznawanie jej z najbliższymi nie jest potrzebne. Mężczyzna nie pojawia się z dziewczyną z miejscach publicznych...

Newsy
Zakochani Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel - Bułecka razem w Sopocie. Zobacz zdjęcia!
Pierwsze wspólne zdjęcie pary

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przyjechali wspólnie do Sopotu na Polsat SuperHit Festiwa l. Wszyscy czekali na to, by para pierwszy raz od czasu wiadomości, że Paulina spodziewa się dziecka, pokazała się razem. Pikanterii dodawał fakt, że Karpiel-Bułecka miał zaśpiewać na jednej scenie ze swoją byłą partnerką Kayah z okazji 10-lecia zespołu Zakopawer, który artystka odkryła i wypromowała. Złośliwi spekulowali, że Krupińska na pewno będzie chciała „pilnować” swojego ukochanego. Jednak była Miss Polonia nie pokazała się ani na próbach Sebastiana, ani nie przyszła na jego koncert z Kayah. Ale nie dało się nie zauważyć, że Sebastian jest bardzo szczęśliwy, że niedługo zostanie tatą. Na pytania dziennikarzy, jak przygotowuje się do roli ojca, wokalista uśmiechał i odpowiadał, że: Jestem teraz szczególnie szczęśliwy i oby to trwało do końca moich dni – powiedział Afterparty. Ale dodał, że swojego życia prywatnego będzie strzegł jak skarbu . Nie trzeba się domyślać, że skarbem jest dla niego teraz Paulina i dziecko, które ma się urodzić jeszcze w tym roku. Para została przyłapana przez paparazzi, ale Paulina i Sebastian sami też wrzucili zdjęcie ze wspólnego spaceru na plaży. To ich pierwsze wspólne zdjęcie od pojawiania się informacji o ciąży Pauliny , a para podzieliła się nim w słusznej sprawie. Wspierają zbieranie pieniędzy dla Misi – czteroletniej dziewczynki chorującej na białaczkę i namawiają do zbierania pieniędzy na jej kosztowne leczenie. Widać los dzieci jest im teraz szczególnie bliski.     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner