Doda straci słuch?

Doda boi się, że straci słuch! Dramatyczny apel wokalistki

Doda straci słuch?

Dramat Dody powrócił. Wokalistka dwa lata temu przyznała, że przez odsłuchy w uszach, które nosi podczas swoich występów, straciła słuch już w 40 procentach. Już wtedy zmagała się z piskiem w uszach, który nie pozwalał jej normalnie funkcjonować. Niestety w ostatnich dniach koszmar powrócił. Doda niezwłocznie udała się na badania słuchu jednak objawy się nasilają. 

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Dody! Piosenkarka zmaga się z poważnym problemem: "Mam 40 proc. utraty słuchu"

Doda ma problemy ze słuchem

Doda bardzo dba o swoje zdrowie fizyczne. Jednak z powodu wykonywanego zawodu dopadły ją problemy ze słuchem. W 2017 roku wokalistka zmagała się z piskiem w uszach, niestety objawy powróciły. Początkowo szum pojawił się tylko w jednym uchu. Artystka zareagowała od razu i poprosiła o porady na Instastory. Kiedy te nie zadziałały, a drażniący dźwięk przedostał się również do drugiego ucha, postanowiła niezwłocznie udać się do lekarza:

Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza

Artystka niedawno założyła aparat na zęby. To on może być powodem nasilającego się pisku w uszach: 

Kolejny dzień bez nakładek invisilign na zębach, kolejny steryd, komora hibernetyczna i było lepiej. Założyłam więc godzinę temu nakładki i znowu to samo. Doszedł jeszcze szum jak z muszli przy uchu. 3 doba wariacji. Jutro badanie słuchu i wszystko będzie jasne. Jesus!! Help me. 

Niestety Doda nie może zrezygnować z leczenia ortodontycznego, ponieważ aparat, który aktualnie nosi już przemieścił jej zęby i zdjęcie go teraz na stałe spowoduje szkody w uzębieniu:

Nie mogę go zdjąć, bo moje zęby są teraz w trakcie leczenia a zatem w totalnie innym ułożeniu niż pierwotnie. Krzywym na ten moment. Już nie mam wyjścia. Muszę kontynuować. 

Dodę czeka teraz rezonans głowy oraz badanie słuchu. Miejmy nadzieję, że objawy szybko ustaną i nie dzieje się nic poważnego! 

Zobacz także: 2020 rok będzie należał do Dody! Film, trasa koncertowa i... autobiografia! Co zdradzi w książce?

Doda ma problemy ze słuchem. Zmaga się z coraz głośniejszym piskiem w uszach, co utrudnia funkcjonowanie. 

Doda w szarym kaszkiecie

Do problemów ze słuchem przyznała się już w 2017 roku. Wokalistka zdradziła, że straciła już 40% słuchu. 

Doda nagroda Wprost
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51