Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu Doroty Szelągowskiej (39). Na pierwszy rzut oka idea jest prosta: ekipa w ramach niespodzianki remontuje cały dom lub mieszkanie zgłoszonej przez bliskich osobie. Jednak nie metamorfoza wnętrz będzie grała tu główną rolę, ale historia bohatera – trudna, wyjątkowa, godna naśladowania.

„Szukamy kogoś cudownego, mądrego, kto robi wiele dla innych, ale zapomina o sobie”, wyjaśniła na Instagramie Dorota, zachęcając do nadsyłania zgłoszeń.

Na odzew nie czekała długo.

– W krótkim czasie do programu zgłosiły się już setki osób. Casting cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Marta Skorupska z działu PR stacji TVN.

Wygląda więc na to, że nowy program Doroty będzie prawdziwym hitem jesiennej ramówki!

Nowy program Doroty Szelągowskiej
x-news

JA WAS URZĄDZĘ!

Szelągowska od lat udowadnia, że na urządzaniu wnętrz zna się jak mało kto – na koncie ma szereg programów telewizyjnych o tej tematyce. Designerskie zacięcie przejawiała już od dziecka.

„Moja mama wracała z pracy i nigdy nie wiedziała, czy zastanie sypialnię w tym miejscu, gdzie ją zostawiła, bo ja mogłam przenieść pokoje”, przyznała ze śmiechem w Radiu Zet.

Dziś prezenterka, uhonorowana w zeszłym roku Telekamerą w kategorii „Osobowość telewizyjna”, to ekspertka od mieszkaniowych rewolucji. Czy stanie się też specjalistką od rewolucji życiowych? W nowym programie będzie przecież zmieniać nie tylko wnętrza, czeka ją przede wszystkim ogromna dawka emocji związana ze skomplikowanymi historiami bohaterów. Wie o tym doskonale Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program „Nasz nowy dom”:

– Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalnie. Stykamy się ze szczególnymi, nieraz bardzo trudnymi sytuacjami. O pewnych rzeczach nie możemy mówić dla dobra tych rodzin, a bardzo nas bolą – przyznaje w rozmowie z „Fleszem” Dowbor.

Czy boi się konkurencji ze strony Doroty?

– Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół – dodaje.

DO TRZECH RAZY SZTUKA

W życiu Doroty również nie brakowało rewolucji. Miała 20 lat, gdy urodziła syna Antoniego. Wkrótce rozpadło się jej małżeństwo z wokalistą i aktorem Pawłem Hartliebem. Kolejny związek z kompozytorem Adamem Sztabą, który Antka pokochał jak rodzonego syna, skończył się w 2015 roku, po 12 wspólnych latach i hucznym ślubie. Na nową miłość Dorota nie czekała długo.

Dziś bardzo strzeże prywatności, dlatego wiadomo tylko, że pochodzącego z Zakopanego partnera poznała podczas nagrań jednego z programów. Dwa lata temu para doczekała się córeczki Wandy i stanęła na ślubnym kobiercu.

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. (...) Potem było piętnastominutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, wyznała w „Twoim Stylu”.

Syn Szelągowskiej wkrótce zdaje maturę, a następnie będzie próbował sił na egzaminach do szkoły teatralnej. Wygląda na to, że Dorotę czeka lato pełne nowych wyzwań, emocji oraz wzruszeń – prywatnych i zawodowych. Trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich projektów!

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39