Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska
Newsy

Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej

Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu Doroty Szelągowskiej (39). Na pierwszy rzut oka idea jest prosta: ekipa w ramach niespodzianki remontuje cały dom lub mieszkanie zgłoszonej przez bliskich osobie. Jednak nie metamorfoza wnętrz będzie grała tu główną rolę, ale historia bohatera – trudna, wyjątkowa, godna naśladowania.

„Szukamy kogoś cudownego, mądrego, kto robi wiele dla innych, ale zapomina o sobie”, wyjaśniła na Instagramie Dorota, zachęcając do nadsyłania zgłoszeń.

Na odzew nie czekała długo.

– W krótkim czasie do programu zgłosiły się już setki osób. Casting cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Marta Skorupska z działu PR stacji TVN.

Wygląda więc na to, że nowy program Doroty będzie prawdziwym hitem jesiennej ramówki!

Nowy program Doroty Szelągowskiej
x-news

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

JA WAS URZĄDZĘ!

Szelągowska od lat udowadnia, że na urządzaniu wnętrz zna się jak mało kto – na koncie ma szereg programów telewizyjnych o tej tematyce. Designerskie zacięcie przejawiała już od dziecka.

„Moja mama wracała z pracy i nigdy nie wiedziała, czy zastanie sypialnię w tym miejscu, gdzie ją zostawiła, bo ja mogłam przenieść pokoje”, przyznała ze śmiechem w Radiu Zet.

Dziś prezenterka, uhonorowana w zeszłym roku Telekamerą w kategorii „Osobowość telewizyjna”, to ekspertka od mieszkaniowych rewolucji. Czy stanie się też specjalistką od rewolucji życiowych? W nowym programie będzie przecież zmieniać nie tylko wnętrza, czeka ją przede wszystkim ogromna dawka emocji związana ze skomplikowanymi historiami bohaterów. Wie o tym doskonale Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program „Nasz nowy dom”:

– Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalnie. Stykamy się ze szczególnymi, nieraz bardzo trudnymi sytuacjami. O pewnych rzeczach nie możemy mówić dla dobra tych rodzin, a bardzo nas bolą – przyznaje w rozmowie z „Fleszem” Dowbor.

Czy boi się konkurencji ze strony Doroty?

– Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół – dodaje.

DO TRZECH RAZY SZTUKA

W życiu Doroty również nie brakowało rewolucji. Miała 20 lat, gdy urodziła syna Antoniego. Wkrótce rozpadło się jej małżeństwo z wokalistą i aktorem Pawłem Hartliebem. Kolejny związek z kompozytorem Adamem Sztabą, który Antka pokochał jak rodzonego syna, skończył się w 2015 roku, po 12 wspólnych latach i hucznym ślubie. Na nową miłość Dorota nie czekała długo.

Dziś bardzo strzeże prywatności, dlatego wiadomo tylko, że pochodzącego z Zakopanego partnera poznała podczas nagrań jednego z programów. Dwa lata temu para doczekała się córeczki Wandy i stanęła na ślubnym kobiercu.

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. (...) Potem było piętnastominutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, wyznała w „Twoim Stylu”.

Syn Szelągowskiej wkrótce zdaje maturę, a następnie będzie próbował sił na egzaminach do szkoły teatralnej. Wygląda na to, że Dorotę czeka lato pełne nowych wyzwań, emocji oraz wzruszeń – prywatnych i zawodowych. Trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich projektów!

Doda w sukni ślubnej
ARCHIWUM PRYWATNE DODY / NANI DE PEREZ
Newsy
Jak ślub odmienił Dodę? Piękny apel artystki do kobiet: "Nie bójcie się życia"
Doda o ślubie. Dwa lata po ślubie Doda zdradza szczegóły wesela i uroczystości. Jak się zmieniła?

Nie było randki w restauracji, romantycznego wypadu za granicę ani innych „fajerwerków”. Nie tak miała wyglądać druga rocznica ich ślubu. Z powodu pandemii Dorota Rabczewska-Stępień (36) i Emil Stępień (43) świętowali skromnie, w salonie w swoim mieszkaniu. Ale mimo przymusowej izolacji ten dzień i tak był dla nich wyjątkowy: oglądali film, zdjęcia i wspominali. Doda wrzuciła potem na Instagram fotografię z pierwszych wspólnych wakacji z Emilem: „Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem”, napisała.  Faktycznie, jeszcze trzy lata temu związek Doroty i Emila był ściśle tajny. Oboje włożyli sporo wysiłku w to, by ukryć go przed światem. Dlaczego Dodzie tak na tym zależało? Jak ocenia ten pomysł dzisiaj?  UCZUCIE ŚCIŚLE TAJNE   Ta miłość to nie był grom z jasnego nieba. Cztery lata temu, w maju, Doda grała w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze IMKA. Emila Stępnia poznała po premierze. Co było potem? W jednym z wywiadów gwiazda opowiadała, jak podczas wakacji w Hiszpanii wspomniała przyjaciółce, że zna fajnego faceta. Koleżanka namówiła ją, by do niego zadzwoniła. A Emil... natychmiast rzucił wszystko i przyleciał pierwszym samolotem. Ich związek zaczął się od przyjaźni i – jak twierdzi artystka – właśnie dlatego jest inny niż wszystkie, które do tej pory miała. A na mężczyznach zawiodła się już wiele razy. Bała się, że znowu ktoś ją zdradzi, oszuka albo potraktuje jak szansę na autopromocję w mediach. Dlatego w przypadku Emila postano- wiła być bardziej powściągliwa. Długo nie opowiadała o nim dziennikarzom. „Gra była warta...

Blanka Lipińska w bordowej sukience
AKPA
Newsy
Jak narodziła się miłość Barona i Blanki Lipińskiej, autorki "365 dni"? To naprawdę niezwykła historia! 
Historia znajomości i miłości Blanki Lipińskiej i Barona. Jak narodziła się ich miłość? Wiemy!

"Dzień dobry, kochani, to jest piękny dzień!” . Takimi słowami codziennie na Instagramie Blanka Lipińska (35) wita swoich fanów. I rzeczywiście, odkąd autorka erotycznych bestsellerów jest zakochana w Aleksandrze Baronie (36), jej oczy nabrały nowego blasku. Lipińska nie ukrywa, że jest w najlepszym momencie swojego życia. – Zaspokoiłam swoje ego, zrealizowałam z nadwyżką plan, zakochałam się, jestem spełniona, spokojna i szczęśliwa – mówi w rozmowie z „Fleszem”. Pisarka śmieje się, że uwielbia stan zakochania, ale... jest jej trudno go utrzymać. Czy tym razem będzie inaczej i związek z Aleksandrem Baronem okaże się miłością na całe życie?      Historia miłości Blanki Lipińskiej i Barona! „PRZYPADKOWE” SPOTKANIE  – Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Lipińska po tym, jak na początku marca paparazzi przyłapali ją i Barona nad polskim morzem. Objęci spacerowali po plaży, nie szczędząc sobie czułości. Od tej pory Blanka i Baron coraz śmielej pokazywali się razem na Instagramie. Dziś już nie ukrywają, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na początku kwietnia zakochani mieli wyjechać na kite’a do Al-Dżuny w Egipcie, ale z powodu epidemii koronawirusa musieli te plany odłożyć na później. Ten trudny czas Lipińska i Baron postanowili przetrwać razem. Jak? – Tak jak wszyscy Polacy powinni, czyli w domu – mówi Blanka i szuka w tej sytuacji pozytywów. – Od wielu miesięcy nie miałam czasu sobie „pomieszkać”. Teraz dodatkowo mam doskonałe...

Michał Wiśniewski - kim jest jego piąta żona?
Newsy
Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?
Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Kiedy w jednym z ostatnich trudnym dzieciństwie. Zakochiwał się, filmików na Instagramie powiedział, że „z połóweczką, z moją żoną, oglądamy teraz »Czterdziestolatka«”, w internecie zawrzało. Konto muzyka natychmiast zasypały komentarze z gratulacjami, ale pozostały bez odpowiedzi. Jednak kilka godzin później, podczas rozmowy z Telewizją WP, Michał Wiśniewski (47) po raz kolejny zasugerował zmianę stanu cywilnego. „Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci i jest co robić”, wyznał. Czy lider Ich Trojga naprawdę wziął ślub? Zaskakujący wydaje się nawet nie tyle sam fakt zawarcia przez Michała kolej- nego, piątego małżeństwa, ile raczej nietypowa dla niego tajemniczość. O wcześniejszych ślubach Wiśniewski chętnie opowiadał, co więcej, jeden (z Mandaryną) wziął w świetle kamer. Tego ostatniego – jeśli faktycznie się odbył – muzyk tej pory oficjalnie nie potwierdził. O uroczystości opowiedzieli jego znajomi. „Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie »tak« w ogrodzie”, zdradził jeden z nich w rozmowie z Plotkiem. A kim jest wybranka Michała? To 36-letnia Paulina, mama czwórki dzieci. Nie jest związana z show-biznesem i... to w zasadzie wszystko, co o niej wiadomo. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był taki tajemniczy. Dlaczego tym razem ukrywa partnerkę? ZA GŁOSEM SERCA Jego życie prywatne zawsze budziło zainteresowanie fanów i mediów. Zwłaszcza że Michał chętnie dzielił się jego szczegółami, nieraz odważnymi, wręcz skandalizującymi. A tych na przestrzeni ostatnich 24 lat, podczas których trwały jego cztery małżeństwa, nie brakowało. Wiśniewski był pierwszą polską...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner