Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu Doroty Szelągowskiej (39). Na pierwszy rzut oka idea jest prosta: ekipa w ramach niespodzianki remontuje cały dom lub mieszkanie zgłoszonej przez bliskich osobie. Jednak nie metamorfoza wnętrz będzie grała tu główną rolę, ale historia bohatera – trudna, wyjątkowa, godna naśladowania.

„Szukamy kogoś cudownego, mądrego, kto robi wiele dla innych, ale zapomina o sobie”, wyjaśniła na Instagramie Dorota, zachęcając do nadsyłania zgłoszeń.

Na odzew nie czekała długo.

– W krótkim czasie do programu zgłosiły się już setki osób. Casting cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Marta Skorupska z działu PR stacji TVN.

Wygląda więc na to, że nowy program Doroty będzie prawdziwym hitem jesiennej ramówki!

Nowy program Doroty Szelągowskiej
x-news

JA WAS URZĄDZĘ!

Szelągowska od lat udowadnia, że na urządzaniu wnętrz zna się jak mało kto – na koncie ma szereg programów telewizyjnych o tej tematyce. Designerskie zacięcie przejawiała już od dziecka.

„Moja mama wracała z pracy i nigdy nie wiedziała, czy zastanie sypialnię w tym miejscu, gdzie ją zostawiła, bo ja mogłam przenieść pokoje”, przyznała ze śmiechem w Radiu Zet.

Dziś prezenterka, uhonorowana w zeszłym roku Telekamerą w kategorii „Osobowość telewizyjna”, to ekspertka od mieszkaniowych rewolucji. Czy stanie się też specjalistką od rewolucji życiowych? W nowym programie będzie przecież zmieniać nie tylko wnętrza, czeka ją przede wszystkim ogromna dawka emocji związana ze skomplikowanymi historiami bohaterów. Wie o tym doskonale Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program „Nasz nowy dom”:

– Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalnie. Stykamy się ze szczególnymi, nieraz bardzo trudnymi sytuacjami. O pewnych rzeczach nie możemy mówić dla dobra tych rodzin, a bardzo nas bolą – przyznaje w rozmowie z „Fleszem” Dowbor.

Czy boi się konkurencji ze strony Doroty?

– Życzę jej powodzenia i bardzo się cieszę, że takie programy powstają. Im jest ich więcej, tym więcej szczęśliwych ludzi będzie wokół – dodaje.

DO TRZECH RAZY SZTUKA

W życiu Doroty również nie brakowało rewolucji. Miała 20 lat, gdy urodziła syna Antoniego. Wkrótce rozpadło się jej małżeństwo z wokalistą i aktorem Pawłem Hartliebem. Kolejny związek z kompozytorem Adamem Sztabą, który Antka pokochał jak rodzonego syna, skończył się w 2015 roku, po 12 wspólnych latach i hucznym ślubie. Na nową miłość Dorota nie czekała długo.

Dziś bardzo strzeże prywatności, dlatego wiadomo tylko, że pochodzącego z Zakopanego partnera poznała podczas nagrań jednego z programów. Dwa lata temu para doczekała się córeczki Wandy i stanęła na ślubnym kobiercu.

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. (...) Potem było piętnastominutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, wyznała w „Twoim Stylu”.

Syn Szelągowskiej wkrótce zdaje maturę, a następnie będzie próbował sił na egzaminach do szkoły teatralnej. Wygląda na to, że Dorotę czeka lato pełne nowych wyzwań, emocji oraz wzruszeń – prywatnych i zawodowych. Trzymamy kciuki za powodzenie wszystkich projektów!

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32