Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Dlaczego Ryszard Rynkowski chciał odebrać sobie życie? Powód jest mocno zaskakujący

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Żona Ryszarda Rynkowskiego wyjaśniła, dlaczego muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy z wtorku na środę w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu, biegał z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał pistolet. Został zatrzymany. Przeszedł również konsultację psychiatryczną w szpitalu w Świeciu. Co skłoniło artystę do chęci odebrania sobie życia?

 

Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza

Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał. Boi się, co będzie z jego dalszą karierą. Przez kilka ostatnich dni chodził przygnębiony. Wiedziałam, że coś złego się z nim dzieje. Próbowałam mu pomóc. Ale on szukał dziury w całym. Tak się przejmuje tymi koncertami, że chciał się zabić - cytuje wyjaśnienia Edyty Rynkowskiej "Super Express".

Małżonka muzyka miała zapewnić policjantów, że przyczyną załamania Rynkowskiego nie były problemy rodzinne. Podkreśliła również, że jej mąż nie ma problemów z alkoholem. Obecnie Ryszard Rynkowski jest już w domu i czuje się dobrze. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do równowagi!

 

Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju

 

Ryszard Rynkowski próbował odebrać sobie życie w swoim domu w Brodnicy.

Ryszard Rynkowski
ONS

Na szczęście muzyk może liczyć na wsparcie swojej żony Edyty.

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Więcej na temat Ryszard Rynkowski
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49