Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Newsy

Dlaczego Ryszard Rynkowski chciał odebrać sobie życie? Powód jest mocno zaskakujący

Nowe szczegóły w sprawie incydentu w domu muzyka.

Żona Ryszarda Rynkowskiego wyjaśniła, dlaczego muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy z wtorku na środę w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu, biegał z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał pistolet. Został zatrzymany. Przeszedł również konsultację psychiatryczną w szpitalu w Świeciu. Co skłoniło artystę do chęci odebrania sobie życia?

 

Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza

Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał. Boi się, co będzie z jego dalszą karierą. Przez kilka ostatnich dni chodził przygnębiony. Wiedziałam, że coś złego się z nim dzieje. Próbowałam mu pomóc. Ale on szukał dziury w całym. Tak się przejmuje tymi koncertami, że chciał się zabić - cytuje wyjaśnienia Edyty Rynkowskiej "Super Express".

Małżonka muzyka miała zapewnić policjantów, że przyczyną załamania Rynkowskiego nie były problemy rodzinne. Podkreśliła również, że jej mąż nie ma problemów z alkoholem. Obecnie Ryszard Rynkowski jest już w domu i czuje się dobrze. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do równowagi!

 

Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju

 

Ryszard Rynkowski próbował odebrać sobie życie w swoim domu w Brodnicy.

Ryszard Rynkowski
ONS

Na szczęście muzyk może liczyć na wsparcie swojej żony Edyty.

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Newsy
Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Jest wypowiedź policji. Ma poważne problemy! ZDJĘCIA
Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Jest wypowiedź policji. Ma poważne problemy! ZDJĘCIA

"Miał słabszy dzień" - tłumaczy jego menadżer

Ryszard Rynkowski podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
Ryszard Rynkowski oburzony ostatnimi doniesieniami na swój temat: "Zrobiono ze mnie pijaka i desperata"!
Ryszard Rynkowski oburzony ostatnimi doniesieniami na swój temat: "Zrobiono ze mnie pijaka i desperata"!

Ryszard Rynkowski zabiera głos po głośnym incydencie, kiedy to media podały, że biegał z bronią i groził, iż odbierze sobie życie. Co powiedział? Zrobiono ze mnie pijaka, desperata, który lata z pistoletem, a nikt nie interesuje się jak było naprawdę - żali się w "Show" Ryszard Rynkowski. I opowiedział jaki koszmar przeżył z rodziną po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno.   Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju Przez trzy dni żyliśmy w areszcie domowym, przy zasłoniętych roletach, bo przed domem stały telewizje, fotoreporterzy. Dziecko przez tydzień nie chodziło do szkoły. Mamy dość. Nie chcę już z nikim rozmawiać - mówi Rynkowski w "Show". Ryszard junior ma 8 lat i chodzi do podstawówki, na pewno bardzo przeżył zamieszanie wokół swojego taty. Przypomnijmy, w połowie listopada pojawiła się informacja, że muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż miał biegać z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał broń. Został na krótko zatrzymany. Ryszard Rynkowski wraca już do dawnej formy - koncertuje i miejmy nadzieję wszystko wraca do normy. Czego życzymy jemu, rodzinie i wszystkim fanom.   Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza   Ryszard Rynkowski niedawno dał pierwszy koncert po aferze.   Ryszard Rynkowski z żoną Edytą przeżywają teraz złe chwile.

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Nowe informacje
ONS
Newsy
Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza
"W jego organizmie był alkohol, ale..."

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? C eniony i lubiany  artysta wymachiwał bronią przed swoim domem w Brodnicy.   Podobno groził, że jej użyje.  Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Jak teraz czuje się piosenkarz?   Głos w sprawie zabrał menadżer Ryszarda Rynkowskiego, Bogdan Zep w rozmowie z WP. Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany  - powiedział Zep. -  Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - dodał menadżer Rynkowskiego. Mamy nadzieję, że Ryszard Rynkowski szybko wróci do zdrowia. Wszyscy fani trzymają kciuki za swojego idola!   Zobacz też:  Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!   Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?   Na szczęście czuje się już dobrze.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner