Ewa, Eva Minge w koszuli w grochy
EastNews

Ewa Minge trafiła do szpitala! Na Instagramie pojawiły się jej niepokojące zdjęcia. Co się stało?

Ewa, Eva Minge w koszuli w grochy
EastNews

Ewa Minge trafiła do szpitala. Projektantka musiała przejść skomplikowaną operację. Lekarze walczyli o jej zdrowie. Całe szczęście operacja przebiegła pomyślnie. 52-latka przykrą historią podzieliła się z fanami na Instagramie. Jak teraz czuje się Ewa? Zobaczcie, co napisała!

Ewa Minge w szpitalu

Ewa Minge unika skandali i rzadko pojawia się na czerwonych dywanach. Projektantka jest za to aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na Instagramie obserwuje ją już 87 tysięcy osób. To właśnie tam podzieliła się swoim ostatnim przeżyciem. Okazało się, że gwiazda trafiła do szpitala i przeszła poważną operację. 

Kochani dziękuję wszystkim za dobre słowa i życzenia. Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia. Boli jeszcze jak cholera, ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka - zaczęła Minge.

Zobacz także: Czy Oskar, syn Ewy Minge szybko zaprzyjaźnił się z obecnym mężem mamy? „Mój mąż zrobił jedną bardzo mądrą rzecz”

Dodała, że "wszystko powiodło się doskonale". 

Jak widać mój organizm uznał, że skoro remontuje kamienicę, to da mi znać, czego gołym okiem nie dostrzegę 🤷🏻‍♀️💕. Dziękuje !!! - zakończyła gwiazda.

Pod postem życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożyli m.in. Małgorzata Rozenek, Joanna Kurowska czy też Grażyna Wolszczak.

- Kochana, jutro obudź się całkowicie zdrowa ❤️❤️❤️

- Zdrowia Ci życzę z całego serca❤️❤️❤️❤️

- Ewuniu, z całego serca zdrowia życzę🌹 - pisali.

Projektantka nie zdradziła, co dokładnie jej dolegało, ale nie od dziś wiadomo, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Ewa często konsultuje się z fizjoterapeutą, który pomaga jej z problemami z kręgosłupem. Kilka lat temu projektantka walczyła też z chorobą nowotworową, o czym nie chciała głośno mówić twierdząc, że w show-biznesie nie nie ma miejsca na rozmowy o problemach i porażkach. 

Ewa Minge w szpitalu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji ❤️. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać moj organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę 🤷🏻‍♀️💕. Dziękuje !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #ewaminge #evaminge #mylife

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Ewa Minge nie lubi mówić o porażkach 

Ewa, Eva Minge krótkie włosy
instagram

 

Więcej na temat Ewa Minge choroba
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10