Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska poddała się plastyce brzucha? Jest odpowiedź trenerki. Doprowadza do łez!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska od lat motywuje fanki do aktywnego stylu życia - pokazuje treningi, dzięki którym można schudnąć i wyrzeźbić swoje ciało, układa diety, pisze książki. Wciąż jednak niektórzy z dużą dozą nieufności podchodzą do propozycji trenerki, a nawet do jej wyglądu - nie wierzą, że taki wygląd jest zasługą ćwiczeń. Jedna z internautek zarzuciła bowiem Ewie Chodakowskiej, że... poddała się plastyce brzucha!

 

Blizna Ewy Chodakowskiej obiektem sporu

Ewa Chodakowska ma bliznę na brzuchu, która została jej po operacji wyrostka robaczkowego. Jedna z internautek jednak nie wierzy w tę wersję i w komentarzu na fanpage'u trenerki zasugerowała:

- Czy dobrze to widzę, czy Ewa miała operację na ściągnięcie skóry z brzucha

Odpowiedź Ewy Chodakowskiej doprowadza do łez!

- Madziu :) Skórę spięłam spinaczem do bielizny na plecach... Sixpack jest silikonowy... A blizna jest po wycięciu cierpliwości... Ponoć nie ma głupich pytań... tylko głupie odpowiedzi... Niech będzie na mnie... - napisała trenerka. Nie chce być złośliwa 😬😬 Ale czasem nie mogę się powstrzymać 😅Nominuje do KOMENTARZA ROKU 👍🏻👍🏻👍🏻 PS. Post nie ma na celu obrażania autorki tekstu .. wrzuciłam na poprawę humoru 😘😘 mnie rozbawił do łez.. PS2. Zabieram się już teraz za produkcje spinaczy do skory 💪🏻💪🏻💪🏻dziękuje za inspiracje 😂😂  - dodała Ewa Chodakowska.

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska ma duże poczucie humoru, równie duży dystans i jeszcze większe pokłady cierpliwości ;).

 

Polecamy: EWA CHODAKOWSKA ZDRADZIŁA SEKRET SWOICH DUŻYCH UST. NATURALNE CZY JEDNAK NIE?

 

Przeczytaj też: Rewolucja w życiu Ewy Chodakowskiej. Tylko nam zdradziła, czym zaskoczy fanów EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Ewa Chodakowska ma duże poczucie humoru!

Ewa Chodakowska

 

Blizna Ewy Chodakowskiej na brzuchu wzbudziła duże emocje;)

Ewa Chodakowska

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47