Agnieszka Chylińska  w czarnej sukience

Dlaczego Agnieszka Chylińska znika ze sceny? Tylko nam zdradziła prawdę!

Agnieszka Chylińska  w czarnej sukience

Przez ostatnie trzy lata żyła bardzo intensywnie. Agnieszka Chylińska wydała dwie hitowe płyty, zagrała kilkaset koncertów i wystąpiła w czterech edycjach „Mam talent!”. Jak dowiedział się "Flesz", po koncercie "Top of the Top Festival" w Sopocie, gwiazda chce na kilka miesięcy zniknąć ze sceny!

Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć - potwierdza Agnieszka, którą spotkaliśmy tuż przed występem na Top of the Top Sopot Festivalu.

Dalsze plany Agnieszki Chylińskiej

Co Agnieszka Chylińska  będzie robić przez najbliższe pół roku?

Będę pisać książkę, ale chcę poświęcić ten czas przede wszystkim sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie epatowałam swoim życiem prywatnym, ale mam przecież trójkę dzieci – śmieje się Agnieszka, mama 13-letniego Ryśka, 9-letniej Esterki i 6-letniej Krysi.

Gwiazda planuje na dobre wrócić do koncertowania dopiero zimą. Z okazji 25-lecia swojej obecności na scenie ruszy w wielką, międzynarodową trasę koncertową. Wystąpi nie tylko w polskich miastach, ale i w Brukseli, Manchesterze, Hadze, Londynie i Dublinie. Trasa zaczyna się koncertem w Szczecinie już w grudniu. Ale na dobre gwiazda w trasę rusza dopiero w lutym.

Fani Agnieszki nie muszą się jednak martwić, bo wokalistkę będziemy oglądać całą jesień w programie "Mam talent" w roli jurora. Większość odcinków do tego show gwiazda nagrała podczas wakacji i obiecuje, że weźmie też udział w programach na żywo. Na jesieni będzie też o niej głośno ze względu na wydanie kolejnej książki, która na razie owiana jest tajemnicą!

Chcę nabrać powietrza, by w lutym rozwalić system - zapowiada Agnieszka Chylińska.

Więcej o Agnieszce i jej planach na przyszłość przeczytacie w najnowszym magazynie "Flesz"

Agnieszka Chylińska na okładce Flesza

Czekacie na jej powrót?

Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43