Dj Adamus przeprasza Maćka Musiała i dziękuje Agnieszce Szulim
ONS

Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia, na których Maciej Musiał występuje w roli DJ-a na jednej z warszawskich imprez, za co zainkasował ponoć 500 złotych. Nowy fach aktora nie spodobał się Dj Adamusowi, który na swoim Facebooku wyraził oburzenie, że kolejna osoba bez wykształcenia bierze się za taką pracę. Nie zabrakło nawet wulgaryzmów. Przypomnijmy: Adamus wyśmiewa nowy fach Musiała. Nie obyło się bez wulgaryzmów

Dziś okazuje się, że cała akcja była ze strony jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" udaną prowokacją, na którą zareagowały m.in. Agnieszka Szulim oraz Maja Bohosiewicz. Prezenterka ostro odniosła się do całej sytuacji (zobacz: "Zostały polsatowskie dyskoteki"), a pod wpisem głos zabrało kilka osób z branży przyznających jej rację. Były chłopak Candy Girl długo nie wytrzymał z nagonką i szybko wyjaśnił, że była to tzw. antysplash. O co chodzi?

Wśród celebrytów niedawno zapanowała moda na "splash", czyli oblewanie się wodą. To zainspirowało gwiazdora do włączenia się w działania Polskiej Akcji Humanitarnej, która zdobywa wodę dla mieszkańców Afryki. Jak tłumaczy, zamiast oblać kogoś wodą, woli przekazać pieniądze na stowarzyszenie:

Ostatnio na kilku portalach internetowych pojawiła się moja prowokacja, na którą bardzo fajnie zareagowała Agnieszka Szulim, Kędzior oraz Maja Bohosiewicz. Serdecznie im za to dziękuję, ale padliście moimi ofiarami. A najbardziej mogę przeprosić Maćka Musiała, bo chciałem go zaatakować i o to mi chodziło, żeby dokonać pewnej prowokacji. Wszystko za sprawą akcji, jakiej się podjąłem. Ostatnio w kręgach celebryckich zapanowała moda na oblewanie się wodą, dla mnie woda jest życiem. Oblewanie się wodą jest rzeczą fajną, ale zaproszenie kogoś na obiad jest rzeczą trudniejszą. Jeśli macie ochotę, to zapraszam Agnieszkę, Maćka, Maję i Kędziora na obiad. A was zapraszam nie do oblewania się wodą, a do zapłacenia Polskiej Akcji Humanitarnej dowolnej kwoty na rzecz akcji humanitarnej w Afryce, gdzie zdobywa się wodę pitną. Zamieńmy tą wodę, którą wylewamy na siebie, na wodę dla nich.  - przekonuje producent muzyczny


Ponadto, jeszcze raz przeprasza Maćka i ma dla niego prezent:

Dla Maćka mam prezent, to jest mój winyl, który wydałem kilka lat temu, Jeśli chcesz być didżejem, to bardzo mnie to cieszy. To była prowokacja. W życiu najważniejsze jest to, żeby każdy robił to na co ma ochotę. Zresztą, Agnieszka, Kędzior i Majka też byli didżejami, co mnie bawi, a ja zająłem się byciem jurorem. Mam nadzieję, że nie gniewacie się na mnie - mówi Dj AdamusPodoba wam się taka akcja?

Zobacz: DJ Adamus schudł 27 kilo! Zdradził nam swoją dietę
 

Post użytkownika DJ ADAMUS.

 

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":