Dieta Tamary Arciuch
ONS

Tamara Arciuch jakiś czas temu na naszych oczach przeszła sporą metamorfozę. Aktorka, która preferowała zazwyczaj stonowane i bardziej klasyczne stroje za namową stylistki TVN, Doroty Williams, postanowiła zmienić swój styl ubierania się.

Gwiazda aktualnie nosi się tak, żeby eksponować wszystkie atuty swojej szczupłej figury. Najczęściej pokazuje nogi, kusi dekoltem i odsłania plecy. Jednak nie mogłaby tego robić, gdyby nie miała niemal perfekcyjnego ciała. W rozmowie z "Show" Arciuch zdradziła jak wygląda jej dieta, która pozwala jej zachować świetny wygląd.

- Na szczęście mój organizm podpowiada mi, co mam jeść. Od lat moja dieta wygląda podobnie. Na śniadanie jem coś lekkiego, najchętniej twarożek. W ogródku u mojej mamy, która mieszka niedaleko, mam swój koperek, pietruszkę, sałatę. Potrafię zjeść talerz pomidorów ze szczypiorkiem. Nie łączę białek z węglowodanami, czyli mięsa z ziemniakami czy kluskami. Jeśli mięso, to tylko z surówką. Sporadycznie zdarza mi się jeść po godzinie 22. Uwielbiam wtedy ostre curry, a słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć - zdradziła aktorka.


Z pewnością Tamara Arciuch do swojej diety dokłada również kilka razy w tygodniu ćwiczenia. Nam bardzo podoba się przemiana gwiazdy i mamy nadzieję, że po wakacjach aktorka będzie prezentować kolejne seksowne wcielenia.

Zobacz: Arciuch odchudza męża! Jaką wybrała dla niego dietę?

A jak chudną inne polskie gwiazdy? Poznajcie ich tajniki:

Więcej na temat Tamara Arciuch diety gwiazd