Odchudzona Maja Hirsch
ONS

Hirsch opowiedziała o diecie. Przyznała się też do poprawiania urody

Odchudzona Maja Hirsch
ONS

Maja Hirsch to bardzo zgrabna kobieta z pięknymi rysami twarzy i nogami do nieba. Jej urodą zachwycają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. A sama aktorka doskonale wie, jakie są jej atuty, dlatego też potrafi podkreślać je dobrze dobranym strojem. Zobacz: Maja Hirsch z modną córeczką na salonach

Tajemnicą nie jest, że gwiazda nie wyglądała tak zawsze, a przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę. Fani "Na krawędzi", "M jak miłość" czy "BrzydUli" pamiętają jeszcze jej nieco bardziejzaokrągloną twarz, która teraz jest smukła i bardziej pociągła. Jak tego dokonała wyznała w szczerej rozmowie z "Grazią":

Jadłam zgodnie z grupą krwi. I codziennie biegałam. Co-dzien-nie! Poza tym miałam wtedy 27 lat. Teraz już chyba nie byłoby tak łatwo. (...) Co innego schudnąć 5 kg, a co innego 20. Zanim zgubiłam kilogramy, kompletnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam.


Swego czasu pojawiły się komentarze, że to nie tylko dieta tak odmieniła Maję Hirsch. Aktorka przyznaje jednak, że nie jest "zrobiona", ale nie zaprzecza, że może kiedyś skorzysta z usług specjalistów:

Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona? Teraz jest tyle wspaniałych zabiegów … Ja nie mam wypełniaczy, ale laserem sobie po twarzy jeździłam. Wydaje mi się, że to, jak się czuję z sobą, wpływa na to, jak wyglądam. Przecież kobieta nie zmienia się tylko dlatego, że kupi sobie dobre kosmetyki albo nowy ciuch. Czasem spotykam ludzi, którzy nie mają bogatego entourage''''u, a i tak są zachwycający. Emanują pięknem.


My jesteśmy pod wrażeniem zmiany Mai, a Wy?

Zobacz: Tak wygląda nowa twarz znanej aktorki
 
 

Maja Hirsch zmienia się w ikonę stylu:

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47