Lara Gessler z narzeczonym się odchudza

Lara Gessler z narzeczonym przechodzą na dietę! Jaką? I czy to z powodu ślubu?

Lara Gessler z narzeczonym się odchudza

Lara Gessler i jej narzeczony Paweł Pawłowski niebawem się pobierają. A teraz zdradzili, że przeszli razem na dietę i zadbają o swoją kondycję. Na jaką i jak długo? Przez trzy miesiące zamierzają ściśle trzymać się zaleceń dietetyczki oraz ćwiczyć trzy razy w tygodniu!

 

Zobacz: Lara Gessler zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub: "Nie będę miała sukni za 60. tys., a jedyną gwiazdą będzie..."

Właśnie nastąpił u mnie taki moment, w którym jak to się mówi, poszedłem po rozum do głowy i postanowiłem zadbać w końcu (po 33latach!) o swoje zdrowie. W związku z czym, krótko mówiąc, rozpoczynam 3 miesięczny projekt FitAdept Challenge który będzie wymagał ruszenia dupska i samodyscypliny jedzeniowej. Najfajniejsze w tej całej przygodzie jest to, że działać będziemy razem z moją narzeczoną! 3majcie kciuki, za 3 miesiące nowyja, bez zbędnych kg, zdrowszy i z dobrym mindsetem! Czas start! #FitAdeptChallenge #niemazelekko #sadloaut - czytamy na Facebooku Pawła Pawłowskiego, narzeczonego Lary Gessler. 

Zobacz: Zamiast kwiatów na ślub: pomoc dla dzieci, kupony, książki

 

Czy zatem para przechodzi na tak zwaną dietę przedślubną?

 

Lara Gessler i Paweł nagrali filmik w którym zapowiadają swoją metamorfozę. Jak zapowiadają będą jeszcze lepej jeść, dużo spać i pić... dużo wody.

 

A Waszym zdaniem potrzebna jest im dieta?

 

Zobacz także: Lara Gessler to gorąca dziewczyna! Na dworze ziąb, a ona jeździ na rowerze króciutkiej tunice

 

Lara i Paweł już zamienili samochód na rowery miejskie.

Lara Gessler z narzeczonym na rowerach

 

Lara Gessler z zawodu jest cukiernikiem i wydała książkę " Słodki zielnik Lary". Teraz chyba jedenak nie będzie piec słodości na diecie :).

Lara Gessler w czarnym golfie

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48