Metamorfoza Karoliny Szostak w 2016 roku
ONS

Dlaczego Karolina Szostak schudła? Co z jej związkiem? "Teraz czas na love" - fragmenty szczerego wywiadu z "Flesza"

Metamorfoza Karoliny Szostak w 2016 roku
ONS

Schudła ponad 20 kg. I wygląda wspaniale! Od Karoliny Szostak (41) trudno wprost oderwać wzrok. W kawiarni, w której umówiła się na rozmowę  magazynem "Flesz", co chwila ktoś do niej podchodził z prośbą o wspólne zdjęcie, autograf. Fani zasypują ją komplementami i pytają, jak udało jej się tak schudnąć. Dziennikarka nie tylko spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, ale nawet podaje swojego e-maila, gdyby ktoś chciał przejść na jej dietę i potrzebował porady.

 

Wywiad z Karoliną Szostak we Fleszu

Ale dlaczego w ogóle Karolina zdecydowała się na taką metamorfozę, przecież zawsze mówiła, że lubi i akceptuje siebie w większym rozmiarze?

Czy jeżeli kobieta idzie do fryzjera i z blondynki zmienia się w szatynkę, to znaczy, że nie akceptowała siebie? Nie, to znaczy, że potrzebowała odmiany. Ja po czterdziestce znalazłam się właśnie w takim miejscu. Spojrzałam na siebie i swoje życie i doszłam do wniosku, że to, co mam, już mi nie wystarcza. Lubię być w ruchu, lubię, jak coś się dzieje, lubię zmiany. Stwierdziłam, że to jest mój czas, że teraz najważniejsza jestem ja - mówi "Fleszowi" Karolina. 

Kobiety często decydują się na takie zmiany, kiedy coś się w ich życiu kończy, np. związek.. Czyżby jej związek z biznesmenem ze Szwecji to już przeszłość?

Ten związek na dobre nawet się nie zaczął . Dlatego dla niedoszłego faceta aż tak bym się nie zmieniała. To ślepa uliczka. Z tego związku nie będzie ani dzieci, ani psa, ani wspólnych wakacji. Ale nadal czekam na wielką miłość. I wiesz co? Mam takie przeczucie, że w tym roku zakocham się na poważnie. Najpierw oczyściłam swoje ciało, potem umysł, a teraz czas na love - zapewnia Szostak.

Cały wywiad z Karoliną Szostak  w najnowszym numerze „Flesza”.

 

Karolina Szostak i jej figura!

Karolina Szostak schudła. Jak wygląda w bikini?
Instagram

Karolina Szostak

Karolina Szostak w październiku 2016 roku
ONS

Karolina Szostak

Karolina Szostak w maju 2016 roku
ONS

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01