Party Stories
Dorota Zawadzka w okularach
Newsy

Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Znana psycholog i prowadząca program "Superniania" przeszła ogromną  metamorfozę. Gwiazda diametralnie zmieniła sposób odżywiania - najlepszym dowodem jest jej nowa sylwetka.

Jak dziś wygląda Kasia Kępka? Grała w "M jak miłość", była prezenterką w VIVA Polska i Polsacie. Dziś zachwyca sylwetką

Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów!

Gwiazda od początku swojej medialnej kariery zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. W licznych wywiadach Zawadzka zapowiadała, że chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale efekty były chwilowe albo mało widoczne. Pięć lat temu Zawadzka schudła 20 kilo na diecie białkowej, ale kiedy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami' musiała zapomnieć o odchudzaniu - ciężki treningi wymagały normalnego odżywiania. Teraz jednak to się zmieniło, a na profilu Doroty Zawadzkiej na Facebooku pojawiło się kilka zdjęć, na których gwiazda chwali się nową figurą. Musimy przyznać, że zmiana jest spektakularna. Jak się okazuje psycholog zrzuciła już 30 kilogramów, ale to jeszcze nie koniec:

Odchudza się od maja zeszłego roku. Robi to z głową, opierając się na ćwiczeniach i diecie. Chce stracić jeszcze 20 kilogramów i utrzymać efekt na zawsze - zdradza znajomy Doroty Zawadzkiej w "Rewii".

Gratulujemy silnej woli i spektakularnych efektów!

 

Zobacz: Kayah narzekała na ceny na lotnisku, a Dorota Zawadzka kupiła "najdroższy wrzątek w kraju". Ile kosztował?

 

Dorota Zawadzka schudła aż 30 kilogramów!

Dorota Zawadzka przed metamorfozą

Dorota Zawadzka na spotkaniu

To jednak  nie koniec. Gwiazda planuje zrzucić jeszcze 20 kilogramów.

Dorota Zawadzka
AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka, Monika Mrozowska, Krzysztof Hołowczyc, Kacper Kuszewski
Newsy
Zawadzka, Mrozowska, Kuszewski i Hołowczyc z córką wychodzą z TVP. Jak wyglądali? ZDJĘCIA
Newsy
Zawadzka znowu na diecie!
Wraz z nadejściem wiosny ostro się za siebie wzięła

Zeszłoroczny sukces Doroty Zawadzkiej , kiedy to straciła 20 kilogramów, nie przeszedł bez echa. Wszyscy zachwycali się przemianą Superniani i spektakularną utratą wagi. Również udział w „Tańcu z Gwiazdami” pomógł Zawadzkiej nabrać kondycji i stracić jeszcze kilka kilogramów.  Okazuje się jednak, że popularna niania znowu przytyła. - Dorotka chce wrócić do swojej wagi sprzed roku. Ciężko wtedy na to pracowała. Schudła 20 kilogramów na diecie wysokobiałkowej, świetnie wtedy wyglądała. I to ją bardzo cieszyło! Zatęskniła za tym uczuciem. No i znowu zaczęła myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów – stwierdziła w „Takie jest życie” znajoma Zawadzkiej. Superniania jednak się nie poddaje. Już zaczęła regularnie biegać i spalać kalorie. Poprawia wizerunku na pewno jej się przyda, bo już wkrótce Zawadzka będzie gospodynią nowego talk-show “Dorota Zawadzka. Do tablicy”. A jak wszyscy wiemy, kamera dodaje kilogramów...

Prokuratura sprawdzi czy syn Doroty Zawadzkiej nie jest pedofilem
ONS
Newsy
SE: Prokuratura sprawdza czy syn Superniani nie jest pedofilem
Badają czy nie ma "odchyleń od normy"

O synu  Doroty Zawadzkiej zrobiło się bardzo głośno pod koniec ubiegłego roku. Został wówczas zatrzymany za próbę gwałtu i pobicie swojej znajomej, Zofii. 27-letni Paweł Z. trafił do aresztu z którego jednak dość szybko wyszedł . -  Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą. Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to go rozwścieczyło. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić  - mówiła wówczas w rozmowie z Super Expressem poszkodowana koleżanka syna Zawadzkiej. Sprawa wciąż nie trafiła do sądu i nie wiadomo czy będzie miała tam swój finał. Jak donosi tabloid, Paweł Z. przechodzi właśnie specjalistyczne badania dzięki którym biegli lekarze stwierdzą czy mężczyzna nie jest pedofilem, seksopiromanem albo seryjnym gwałcicielem. Informacje SE potwierdził zastępca prokuratora rejeonowego Warszawa- Śródmieście, Michał Mistygacz. - Obecnie pan Paweł nie przebywa w żadnej placówce. Został poddany badaniom psychologicznym i seksuologicznym. Mają one na celu sprawdzenie, czy osoba badana nie ma żadnych odchyleń od normy. Na przykład czy nie jest pedofilem, raptofilem, seryjnym gwałcicielem albo seksopiromanem . We wrześniu mają być znane wyniki badań. I to od opinii biegłych lekarzy dużo zależy. Przy postępowaniu karnym istotne jest zbadanie stanu świadomości oskarżonego, szeroko to nazwijmy... chodzi o zbadanie poczytalności - mówi gazecie. Dorota Zawadzka, którą widzowie znają z programu "Superniania" konsekwentnie milczy w sprawie swojego syna, któremu za próbę gwałtu grozi od 2 do 12 lat wiezienia. Zobacz też: Dorota Zawadzka ostro o hejterach atakujących Filipa Chajzera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner