ALLONS_1105561.jpg
ONS

Arciuch odchudza męża! Jaką wybrała dla niego dietę?

ALLONS_1105561.jpg
ONS

Polskie gwiazdy coraz częściej stawiają na zasadę "jak cię widzą, tak cię piszą" i w tym celu zatrudniają stylistów czy dietetyków. To właśnie dzięki angażowi ekspertów sukces odniosły Małgorzata Socha, Monika Brodka czy Doda. Teraz w ślad za nimi postanowili pójść Tamara Arciuch z mężem. Jak donosi "Party" aktorska para wspólnie dba o lepszy wizerunek w mediach.

Bartek Kasprzykowski, który przygotowuje się właśnie do nowej roli, zdecydował się zgubić zbędne kilogramy. Za namową sławnej żony przeszedł na dietę.

- Bartek zaczął współprace z jedną z firm cateringowych, które dostarczają mu pięć razy dziennie dietetyczne posiłki, bogate w białko, warzywa i mięso - zdradza znajoma aktora.


Tamara od dawna może poszczycić się idealną sylwetką, dlatego dla siebie zatrudniła stylistkę. Okazuje się, że za metamorfozą gwiazdy stoi... Dorota Williams.

- Dzięki Dorocie przekonała się do odważniejszych kreacji, eksponujących długie nogi Tamary i szczupłą figurę.

Najwyraźniej Kasprzykowski zmienił swoje nastawienie do show-biznesu. Jeszcze niedawno twierdził bowiem, że "liczą się modne ciuchy i powierzchowność".

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43