Guzik trenowała z Chodakowską
Facebook.com/ShapePolska

Guzik zdradziła sekret szczupłej figury. Ćwiczyła z Chodakowską

Guzik trenowała z Chodakowską
Facebook.com/ShapePolska

Anna Guzik przeszła niedawno bardzo spektakularną metamorfozę. Aktorka mocno schudła, zmieniła styl i teraz wygląda po prostu pięknie. Efekty tych przemian możemy na sierpniowej okładce jednego z magazynów. Przypomnijmy: Odmieniona Anna Guzik chwali się szczupłą figurą na okładce

Sesji zdjęciowej eksponującej nowe i szczupłe ciało Guzik towarzyszy też wywiad dla magazynu "Shape". Aktorka opowiada w nim m.in. o swojej diecie i sposobie, dzięki któremu osiągnęła idealną wagę i wyrzeźbioną sylwetkę. Na potrzeby tego wydania magazynu, Guzik wzięła też udział w treningu z Ewą Chodakowską, a ich wspólne zdjęcie opublikował oficjalny profil "Shape" na Facebooku.
 

W międzyczasie wiele się w moim życiu zmieniło, ale chyba najważniejsze jest to, że ja sama się zmieniłam. Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego jak chcę wyglądać i być postrzegana. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, ale mam swoją pietę achillesową - czekoladę, której czasami nie potrafię się oprzeć. W upalne dni w moim menu znajdują się orzeźwiające chłodniki i lekkie sałatki - tłumaczy w wywiadzie.


W wywiadzie możemy też przeczytać, że już niebawem Ania wyjeżdża na upragnione wakacje do Chorwacji. Czekamy zatem na seksowne zdjęcia w bikini - z takim chciałem aż grzech go znowu nie pokazać! ;)

Zobacz też weselne kreacje Anny Guzik:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48