Dieta Agnieszki Szulim
ONS

Agnieszka Szulim musi dbać o to jak wygląda. W końcu jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek i dość często pokazuje się w seksownych kreacjach na czerwonym dywanie. Przy takim aktywnym stylu życia łatwo jest jeść dużo niezdrowego jedzenia, które później skutkuje zbędnym balastem. Gwiazda TVN'u znalazła jednak na to sposób. Zobacz: "Bałam się wyjść z domu, bo pracuję w TVN"

Agnieszka o swoich nawykach żywieniowych opowiedziała miesięcznikowi "Shape". Przyznał się również, do tego, że choć prowadzi zdrowy styl życia, to czasem zdarza się jej zgrzeszyć.

- Przede wszystkim zdrowo się odżywiam, to dla mnie wyznacznik dbania o siebie. Wiem, że to bardzo dużo daje. Oczywiście są w życiu okresy kiedy sobie folguję - takie były moje trzy miesiące wakacji. Miałam przerwę w pracy, więc spotykałam się ze znajomymi: kolacje, restauracje, wino, grill. Na efekty nie było trzeba długo czekać: parę centymetrów w talii więcej. Teraz więc wracam do zdrowego stylu życia, jedzenia pięciu posiłków dziennie: pysznych i zdrowych. I fizycznie, i psychicznie zmiany stylu odżywiania czuję na sobie. Niestraszna mi np. jesienna depresja,  która zawsze mnie dopadała w tym czasie. Leczyłam ją batonikami, jak można to przewidzieć - z marnym skutkiem.


Sekret zgrabnej figury Szulim tkwi w popularnych kartonikach.

- Dostaję rano pięć pudełeczek z pysznym świeżym jedzeniem. Teraz potrafię docenić, jak dobrze można się czuć, kiedy ciało jest zaspokojone, najedzone, ale nie przejedzone. Jak dobrze się wstaje rano i ile ma się energii do pracy. Dla mnie kartoniki to wyjście idealne. Świetnie się czuję, bo wiem, że jest to dobrze zbilansowana dieta.


Takie rozwiązanie pasuje Agnieszce, gdyż nie potrafi gotować.

- Nie. To dla mnie za trudne, za skomplikowane, a przede wszystkim nie sprawia mi przyjemności. A trudno mnie namówić do tego, czego nie lubię.


Szulim nie jest pierwszą gwiazdą, która otwarcie przyznaje się do diety z pudełeczek. Taką formę posiłków polecają również zabiegane i zapracowane Kasia Cichopek i Aneta Zając.

Zobacz: Elegancka Szulim w garniturze na premierze książki kucharskiej

Agnieszka Szulim z chłopakiem na wernisażu: