DVF

Przyszłoroczna kolekcja Diane von Furstenberg nosi nazwę „Macadam Diva” i jest jej manifestem silnej kobiecej osobowości. Słynna designerka od kilku dekad ubiera kobiety, które w jej kreacjach mogą podbijać świat, czują się w nich swobodnie, ale i seksownie.

Projektanta nie zmienia swojego stylu wraz z upływem czasu, ale swoimi kreacjami zmienia panujące mody i styl kobiet. Tym razem Diane von Furstenberg, stworzyła kolekcję, która jak sama ją określiła jest „seksowna, ale i odrobinę agresywna.” Projektanta uważa, że właśnie tego typu stroje najbardziej wpisują się rzeczywistości miejskiej dżungli XXI wieku.
 
W przyszłorocznej jesienno-zimowej kolekcji  DVF, znajdziemy obszerne marynarki, klasyczne sukienki bez rękawów, a także kilka kluczowych elementów garderoby, które zapewne wpiszą się w listę sezonowych trendów. Mowa tu o cienkich, przezroczystych podkolanówkach, abażurowych płaskich kozakach w grochy i cienkich, podwójnych paseczkach z nitami. Wszystkie z wymienionych dodatków doskonale wpasują się w wiele jesiennych stylizacji.
 
Po raz kolejny Diane von Furstenberg, pokazała na co ją stać!
 
jm

Więcej na temat trendy Diane von Furstenberg