Diana i Agata z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony

Diana z "Rolnik szuka żony" wspomina program, a Agata komentuje swój udział. Jak podsumowały 6. edycję?

Diana i Agata z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony

Diana z "Rolnik szuka żony" po programie stała się bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Ostatnio publikowała zdjęcia w świątecznym klimacie, a teraz zdecydowała wrócić wspomnieniami do "Rolnika" i pokazała zdjęcie uczestników z finałowego odcinka. Komentarz pod zdjęciem zdecydowała się napisać Agata. Zobaczcie, jak kandydatka Adriana podsumowała swój udział w programie?

Diana i Agata z "Rolnik szuka żony" podsumowują szóstą edycję!

Diana pokazała na Instagramie zdjęcie z finałowego odcinka szóstej edycji "Rolnika" i podsumowała program w hastagach.

#memories💕 #rolnikszukazony6 #friends #goodlook #goodtime - napisała.

Okazuje się, że dla kandydatki Seweryna, mimo kontrowersyjnego rozstania, to była świetna przygoda i dobrze spędzony czas. Dzięki "Rolnikowi" poznała Natalię, z którą się przyjaźni i zyskała dużą popularność.

Na jej zdjęcie zdecydowała się odpowiedzieć Agata, którą wszyscy widzowie doskonale pamiętają, jako kandydatkę Adriana, która zyskała przydomek "kierowniczka turnusu". Kobieta, mimo że nie znalazła miłości w programie też ma dobre wspomnienia związane z tą edycją, a wszystko za sprawą ludzi, których tam spotkała. Tak podsumowała swój udział:

To już wspomnienia... Dzięki Wam - piękne 💛 - napisała sentymentalnie Agata, która przyjechała w programie na gospodarstwo Adriana. 

Internauci o postawie Diany w "Rolniku"

W tej edycji "Rolnik szuka żony" w sieci pojawiło się mnóstwo hejtu wobec niektórych uczestników. Z krytycznymi komentarzami spotkali się przede wszystkim Marlena i Seweryn. Jednak Diana przez cały czas mogła liczyć na wsparcie i ciepłe słowa ze strony fanów programu, którzy do teraz pozytywnie wspominają jej udział i podkreślają, że pokazała klasę podczas rozstania z Sewerynem:

Dianka 🙃 Ostatnia Twoja ‚randka’ w programie świetnie pokazała, że masz klasę i jesteś świadomą, wierną swoim zasadom kobietą. Brawo! Inne dziewczyny powinny brać przykład z Twojej postawy.

Diana najlepsza byłaś w tej edycji! Klasa sama w sobie 😎

A jak Wy wspominacie szóstą edycję "Rolnik szuka żony"?

 

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Agata była kandydatką Adriana i w programie widać było, że zależało jej na rolniku.

Agata z Rolnik szuka żony 6
Facebook/ Rolnik szuka żony

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08